Namai

Kokie automobilio aksesuarai yra praktiški?

Print Friendly, PDF & Email

Automobilio samprata šiame amžiuje transformuojasi. Jei anksčiau mašiną laikydavome tik elementaria susisiekimo priemone, šiandien tai yra kur kas daugiau. Kadangi vis daugiau laiko praleidžiame automobiliuose, norime, kad jie būtų patogūs ir tenkintų visus mūsų poreikius. Todėl mūsų lūkesčiai nuolat auga: automobiliai turėtų būti vis patogesni, individualizuoti ir pritaikyti mūsų poreikiams bei pageidavimams.

Šiems tikslams pasiekti mes naudojame įvairius automobiliams skirtus priedus, aksesuarus ir pan., kurie savo buvimu pagerina komfortą ir bendrą automobilio salono išvaizdą. Automobilių aksesuarų parduotuvė aprūpina automobilių savininkus įvairiausiomis prekėmis – nuo itin praktiškų iki interjerą gerinančių. Čia pateiksime tik mažą dalį to, ką galite įsigyti specializuotose parduotuvėse.

Automobiliniai įkrovikliai

Kelionės automobiliu neapsieina be išmaniojo telefono naudojimo: jame įdiegta GPS navigacija ir laisvų rankų įranga yra nepamainoma pagalba vairuotojui bet kokioje kelionėje automobiliu. Deja, be daugybės privalumų, kuriuos teikia telefono naudojimas kelionės metu, jis turi ir trūkumą – jo akumuliatorius greitai išsenka. Norint įkrauti išmanųjį telefoną bet kuriuo metu mašinoje, pakanka nusipirkti tinkamą automobilinį įkroviklį cigarečių degiklio lizdui. Taip pat galite naudoti USB laidą, jei automobilyje yra toks lizdas.

Telefonų laikikliai ir laisvų rankų įrangos komplektai

Dėl atitinkamų programų išmanieji telefonai dažnai naudojami kaip informacijos apie eismą ir greičio matavimo kameras šaltinis. Pagal įstatymus ir saugos taisykles vairuotojas negali laikyti telefono rankoje ar skambinti. Todėl būtina įsigyti tinkamą telefono laikiklį.

Kalbėjimas telefonu prie ausies taip pat yra pavojingas ir gali būti baudžiamas teisiniais aspektais. Norint pilnai išnaudoti telefoną automobilyje, verta investuoti į laisvų rankų įrangą. Galėsite ramiai atsiliepti į skambutį telefonu, nesukeldamas pavojaus nei savo, nei aplinkinių gyvybei, be to, išvengsite baudos.

Kiti įrenginiai, palengvinantys vairavimą, yra:

  • Vaizdo registratoriai,
  • Oro valytuvai,
  • Oro kondicionieriai ir ventiliatoriai,
  • Automobilių priedai, naudingi ilgoms kelionėms, tokie kaip automobiliniai šaldytuvai.

Automobilinis kelioninis šaldytuvas

Keliaujant verta pasirūpinti ir sąlygomis, kuriomis bus vežamas maistas, ypač karštomis dienomis. Tokia prekė kaip, pavyzdžiui, automobilinis šaldytuvas yra puikus sprendimas gabenti maistą, kuris yra jautrus temperatūros pokyčiams.

Kelioniniai šaldytuvai – tai įrenginiai, kurie puikiai atlieka savo užduotį ne tik keliaujant, bet ir visada, kai reikia palaikyti pastovią maisto produktų, gėrimų ir kitų gaminių temperatūrą, kurių šviežumas priklauso nuo tinkamo vėsinimo.

Aksesuarai, gerinantys automobilio interjerą

Norint atnaujinti savo mašinos išvaizdą dažnai užtenka minimalių pokyčių už palyginti žemą kainą. Tokios priemonės kaip automobilių sėdynių užvalkalai, nauji kilimėliai, salono oro gaivikliai ir panašios prekės kainuoja nedaug (priklausomai nuo to, kokias sėdynių užvalkalų medžiagas pasirinksite), tačiau akimirksniu atnaujina automobilio salono išvaizdą ir įneša naujumo pojūtį.

Sėdynių užvalkalai labiausiai pakeis bendrą mašinos salono išvaizdą, nes jų rinkoje yra labai platus pasirinkimas. Galite rinktis iš įvairiausių medžiagų, spalvų bei dizainų. Automobilio kilimėliai suteiks naujumo vaizdą jūsų automobilio salonui, kadangi bus nenudėvėti, švarūs, o jų spalvos neišblukusios. Automobilių kilimėlius rasite čia: https://autoviskas.lt/auto-interjeras/autokilimeliai/salono-kilimeliai.

Oro gaivikliai – tai puikus būdas palaikyti malonų ir gaivinantį kvapą jūsų automobilio salone. Galite rinktis iš begalės skirtingų kvapų, todėl juos išsirinks kiekvienas pagal savo individualius pageidavimus.

Partnerio turinys. Nuotrauka asociatyvinė © Canva.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.