Aktualu

Kompiuteriai su moterimis neflirtuoja

Print Friendly, PDF & Email
kompiuteris

Kelios minutės tyrimo – ir visa organizmo būklė kaip ant delno.

Patį pirmąjį naujųjų metų pirmadienį, kaip reikiant spaudžiant šaltukui, pačios atspariausios nepalankioms klimato sąlygoms verslios mamos rinkosi šiltame ir jaukiame Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinikos Vilniaus biure, kur jų laukė entuziastingai nusiteikęs Valdemaras Kavaliauskas. Per tris dešimtmečius intensyvaus praktinio darbo ir studijų metų šis specialistas sukaupė neįkainojamą žinių bagažą, kuriuo mielai dalijosi su savo viešniomis.

Ne mažiau nei sveiką gyvenimo būdą ir judėjimą Valdemaras mėgsta bendrauti – nieko nuostabaus, juk per jo, kaip asmeninio trenerio, rankas tiesiogine to žodžio prasme yra praėjusi gausybė pramogų pasaulio žmonių, televizijos žvaigždžių ir projektų dalyvių. Pastaraisiais metais naujai įkurtoje klinikoje Valdemaras padeda tiems, kuriems ilagalaikis netinkamas gyvenimo būdas apaugino lašiniais kūnus, sutrikdė gyvybinių organų ir sistemų veiklą ir atėmė gyvenimo džiaugsmą. Sako, vyrai čia atėję ir supratę, iki ko prisigyveno, kartais apsipila ašaromis, nors su jais dirbti, pasak specialisto, sunkiau – moterys esą klusnesnės ir labiau motyvuotos.

kompiuteris

Jei rodikliai patenka į raudonąją sritį – pats laikas susirūpinti sveikata, net jei šiuo metu savijauta ir nekelia problemų.

Atjaunėjo 7 metais

Jeigu jums kas nors sakys, kad jaunai atrodote, ateikite pasitikrinti į Paliesiaus klinikos biurą – čia įrengta kompiuterinė sveikatos būklės tikrinimo sistema neturi gerai pakabinto liežuvio, taigi niekad nemeluoja ir be menkiausio flirto parodo skirtumą tarp žmogaus choronologinio ir biologinio amžiaus. Ir laimingi tie, kurių organizmo amžius mažesnis už nurodomą asmens dokumentuose – vadinasi, gyvena teisingai.

Pasak Valdemaro, jo praktikoje yra buvęs atvejis, kai moters biologinį amžių pavyko sumažinti net 7 metais: vos atvykusią kompiuteris ją suskaičiavo esant 5 metais vyresnę, tačiau vadovaudamasi specialistų patarimais ir tinkamai sureguliavusi gyvenimo būdą, valinga moteris (net neabejojame, kad ji buvo dar ir mama) sugebėjo aplenkti laiką ir išplėšti iš jo dvejus metus vidinės jaunystės.

Kelių minučių testas, basomis stovint ant specialios platformos, įsitvėrus už aparato rankenų, atskleidžia apie kūną visą tiesą: koks tikrasis svoris, kokią kūno masės dalį sudaro raumenys ir riebalai, koks skysčių ir mineralų lygis organizme, kūno masės indeksas, riebalinio audinio pasiskirstymas, ar neapaugę riebalais vidiniai organai ir kt.

komp

Valdemaras Kavaliauskas aiškina, kaip nustatyti savo kūno konstitucinį tipą: jei nykščiu ir viduriniuoju pirštu galite lengvai apkabinti priešingos rankos riešą, o vidurinysis pirštas netgi kiek užeina ant nykščio – esate iš tų 3 proc. pasaulio laimingųjų, kuriems genetiškai lemta visą gyvenimą būti liekniems. Jie lengvai priauga svorio, bet lengvai jį ir numeta.

Godumas valdo

Ne tik praktinį, bet ir mokslinį sveikatinimo darbą dirbantis Valdemaras teigia, kad 70 proc. išvaizdos grožio vis dėlto lemia mityba, o maisto žmogui per parą esą užtenka tiek, kiek telpa delnuose. Tik štai godumui dažniausiai būna sunku atsispirti: „Kartą užsienyje po įtemptos ir ilgos dienos su kolega užėjome pavakarieniauti į argentiniečių restoraną. Išsirinkome po kepsnį: mažo kaina – 17 €, didelio – 20 €. Išsirinkome po mažą. Padavėjas net nustebo: juk dvigubai didesnis būtų tik 3 € brangiau. Tačiau ir to mažo svoris – 250 g, o didelio – net 450 g! Mažą kepsnį perpjovus perpus, jo būtų visiškai užtekę mums, dviem vyrams, tačiau teko suvalgyti po visą porciją, nors tai prieštaravo ir mūsų gyvenimo būdui, ir organizmo poreikiams. Tačiau absoliuti dauguma žmonių tokia logika nesivadovauja ir mieliau iš godumo renkasi maistą pagal kiekio ir kainos santykį“.

***

Verslios mamos išsiskirstė nešinos gautais tyrimų rezultatais ir krūva informacijos. Kai kurios jų pažadėjo sugrįžti – tam, kad padedamos žinovų, pristabdytų bėgantį laiką ir priverstų klinikos kompiuterius jį skaičiuoti kitaip.

Paliesiaus fizinio krūvio klinika Facebook

Paliesiaus Klinika

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.