Renginiai

Konferencijoje „Versli šeima 2017“ dalyvaus ir verslios mamos (programa)

Print Friendly, PDF & Email

Vilniaus universiteto Verslo mokykla tęsia pradėtą tradiciją ir kviečia į antrąją konferenciją VERSLI ŠEIMA 2017 esamiems ir būsimiems šeimos verslų kūrėjams ir dalyviams. Gegužės 26 d. rengiama konferencija šį kartą keliasi į Lietuvos regioną – Birštoną.

„Šeimos verslai ypatingi tuo, kad juose dalyvauja ne tik verslą įkūrę žmonės, bet ir jų šeimų nariai. Įvykiai versle daro įtaką šeimos gyvenimui, o pokyčiai šeimoje veikia ir verslą. Šių metų konferencijoje kalbėsime apie tai, kaip hobis gali tapti šeimos verslu, kai ne tik tėvai įdarbina vaikus, bet ir vaikai įdarbina tėvus. Dalinsimės naujomis žiniomis apie šeimos verslų korporatyvinio valdymo aspektus, kaip šeimos verslui gali pagelbėti rekomendacijų rinkodara ir žinoma, kalbėsime apie pinigus – ne tik, kur jų gauti, bet ir kaip nesumaišyti verslo ir šeimos pinigų, kaip juos išsiimti ir investuoti teisėtai ir apsaugant tiek verslo, tiek šeimos interesus“, – sako diena iš konferencijos organizatorių dr. Birutė Miškinienė.

Konferencija siekiama drąsinti šeimas imtis savo verslo, kurti erdvę produktyvioms diskusijoms ir suteikti pragmatiškų teisinių, mokestinių ir verslumo žinių problemoms spręsti veiksmingai ir efektyviai. Tuo pačiu norime atkreipti dėmesį į šeimų verslų svarbą ir indėlį regionų ir šalies ekonomikai. Tikime, kad partnerystės ir bendrų pastangų dėka, VERSLI ŠEIMA 2017 konferencija padės vystyti šeimų verslus regionuose ir taip prisidėsime prie bendros Lietuvos socialinės gerovės kūrimo.

KAS?

Konferencija „Versli šeima 2017“

KUR?

„Eglės“ sanatorija, Konferencijų centras  (Algirdo gatvė 14‎, Birštonas)

KIEK?

Konferencijos dalyviui – 75 EUR. Konferencijos partneriams, draugams VU VM studentams, alumnams ir dėstytojams – 50 EUR. Portalo verslimama.lt klientėms su vardiniu kvietimu – nemokamai*.

Bilietus platina BILIETAI.LT (nuo balandžio mėn.). Į kainą įskaičiuoti pietūs ir kavos pertraukėlės.

*Ši konferencija atstoja vieną edukacinę konferenciją „Aš – versli mama“, kaip tai numatyta bendradarbiavimo sąlygose.

PROGRAMA

9.30–10 val. Registracija, kvapni pasitikimo kava ir arbata

10–10.15 val. Konferencijos atidarymas. Birštono merė Nijolė Dirginčienė. Vilniaus universiteto Verslo mokyklos direktorė, Lietuvos Šeimos verslų asociacijos Valdybos pirmininkė dr. Birutė Miškinienė. Vilniaus pramonės, prekybos ir amatų rūmų prezidentas dr. Sigitas Leonavičius.

I dalis. Šeimos verslo įtaka pasaulio ekonomikai

10.15–11.30 val. Apie šeimos verslus ekonomikoje. Pranešėjas Nerijus Mačiulis, „Swedbank“. Šeimos verslas ir  korporatyvinio valdymo aspektai. Pranešėjas Saulius Bakas, „Deloitte Lietuva“ vadovaujantysis partneris.

11.30–11.50 val. Pertrauka kavai, užkandžiams, pažintims

II dalis. Kaip užauginti verslą?

11.50–12.10 val. Motinystė ir verslas – misija įmanoma. Pranešėja Skaidrė Vainikauskaitė, portalo verslimama.lt vadovė ir Žinių radijo laidos „Versli mama“ vedėja.

12.10–12.50 val. Kaip hobį paversti šeimos verslu? Šeimos verslo atstovų dalijimasis savo patirtimi. Diskusiją veda Aurimas Perednis

12.50–13.10 val. Rekomendacijų rinkodara kaip galimybė plėtoti šeimos verslus: BNI tarptautinė praktika. Pranešėjas Mindaugas Daraškevičius, BNI Kauno ir Klaipėdos regioninis vadovas.

13.10–13.30 val. Pranešimas apie rinkodarą skirtingose kultūrose. Planuojama pranešėja Indrė Radavičienė

13.30–14.20 val. Šeimyninis piknikas.

III dalis. Ką daryti su pinigais?

14.20–14.40 val. Verslo finansavimo alternatyvos arba kitas požiūris į investavimą. Pranešėjas Audrius Zabotka, „Investicijų ir verslo garantijos“ generalinis direktorius

15.00–15.40 val. Kaip nesumaišyti verslo ir šeimos pinigų? Šeimos verslo atstovų dalijimasis savo patirtimi. Diskusiją veda Aurimas Perednis

15.40–16.20 val. Kaip išsiimti ar investuoti pinigus? Veikime lokaliai, mąstykime globaliai: ką turite žinoti apie mokesčių lengvatas. Pranešėjai: Lina Krasauskienė „Deloitte Lietuva“ Mokesčių ir teisės departamento vyr. projektų vadovė ir Inga Abraškevičė Mokesčių ir teisės departamento projektų vadovė. Teisinės „išėjimo“ iš verslo strategijos. Pranešėjas Robert Juodka, advokatų kontoros „Primus“ vadovaujantis partneris, VU VM alumnas.

16.20–16.50 val. Konferencijos apibendrinimas ir dalijimasis įžvalgomis

Konferenciją veda ir diskusiją moderuoja Aurimas Perednis, „Žinių radijas“ laidų vedėjas

Organizatoriai pasilieka teisę keisti programos turinį.

Specialus sanatorijos „Eglė“ pasiūlymas konferencijos dalyviams! Norintiems pasilikti savaitgaliui bus pritaikyta 10% nuolaida ir nemokami apsilankymai baseino ir pirčių komplekse. Kambarius rezervuoti galima el. paštu edita.mazuronyte@sanatorija.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.