Kovo 19 d. – koronaviruso galimybės verslui internete (transliacija)

Print Friendly, PDF & Email

Kovo 19 d. nuo 10 val. kviečiame stebėti tiesioginę transliaciją tema „Koronaviruso galimybės verslui internete: pasitark su ekspertais“. Ją „Versli Lietuva“ organizuoja kartu su Ekonomikos ir inovacijų ministerija.

Šalyje paskelbus karantiną smulkus ir vidutinis verslas stabtelėjo ir pasimetė: ką daryt uždarius fizinę prekybos vietą, kaip prekybą vykdyti nuotoliniu būdu, kyla daugybė klausimų, kaip greitai perkelti verslą į elektroninę erdvę.

Šis laikotarpis – paskata ir didžiulė galimybė verslui pereiti į naują savo veiklos etapą ir išnaudoti elektroninės komercijos galimybes, surasti savo verslui tinkamiausius elektroninius sprendimus, neprarasti verslo dabar, o ateityje iš to sugeneruoti kur kas didesnę naudą nei iki šiol.

Tiesioginės transliacijos metu ekspertai dalinsis naudingais patarimais ir atsakys į verslui rūpimus klausimus. Transliacija vyks kovo 19 d., 10 val., Versli Lietuva „Facebook“ paskyroje.

Pokalbyje telefonu dalyvaus:
◾ Elijus Čivilis, Ekonomikos ir inovacijų viceministras
◾ Mindaugas Ubartas, Lietuvos informacinių ir ryšių technologijų asociacijos „Infobalt“ vadovas
◾ Vytautas Vorobjovas, elektroninės komercijos konsultantas
◾ Remigijus Kuliešius, skaitmeninės rinkodaros įmonės RAIBEC vadovas, „Verslios Lietuvos“ Verslo mentorių tinklo mentorius.

Moderuos Daina Kleponė, VšĮ „Versli Lietuva“ generalinė direktorė.

Kviečiame verslo atstovus būti aktyviais ir užduoti aktualius klausimus iš anksto (šio „Facebook“ renginio diskusijoje) arba tiesioginės transliacijos metu.

Informacija apie numatomas tiesiogines transliacijas verslui aktualiais klausimais skelbiama „Verslios Lietuvos“ renginių kalendoriuje. Teikti pasiūlymus temoms, siūlyti pašnekovus kviečiame šiuo el. paštu: media@verslilietuva.lt.

Portalas VERSLI MAMA informaciją apie šį renginį viešina remdamasis BNS spaudos centre išplatintu pranešimu spaudai ir smulkesnės informacijos neteikia. Jos prašome teirautis organizatorių pirmiau nurodytais kontaktais.

Iliustracijos ir vaizdo medžiaga – organizatorių.

________________________________________________________________________________

Karantino metu galite apsipirkti VERSLI MAMA parduotuvėje

https://www.verslimama.lt/produktas/pilvo-riebalus-mazinantis-prietaisas-silkn-lipo/

 

 

Nėra komentarų