Renginiai

Kūrybinio verslo mokymai su David Parrish (registracija)

Print Friendly, PDF & Email

Yuliya Matskevich nuotr.

Gruodžio 6 d. 18–20 val. Vilniuje rengiamas vienintelis susitikimas su Lietuvoje tuo metu viešėsiančiu kūrybinių industrijų ekspertu iš Jungtinės Karalystės Davidu Parrishu. Kviečiame visas tas, kurios jau turi kūrybinį verslą arba apie jį svajoja!

  • Kaip nejausti prieštaravimo tarp menininko savigarbos ir kliento reikalavimų?
  • Kuo skiriasi pelnas nuo pageidaujamo finansinio rezultato?
  • Ar kūrybinis verslas – tai tas pats kaip gyvenimo būdo verslas?
  • Kada garsioji Parreto taisyklė 80 : 20 virsta taisykle 95 : 5?
  • Kuo skiriasi konkurencija nuo kookurencijos, o strateginė rinkodara – nuo operacinės rinkodaros?
  • Ką bandote parduoti savo klientams: naudą ar savybes?

Davidas Parrishas, kūrybinio verslo vadovo „Marškinėliai ir kostiumai“ autorius

Norėčiau įkvėpti tas, kurios ketina steigti kūrybinio verslo įmonę, suteikti joms praktinės naudos, pasiūlyti gerų idėjų, bet taip pat ir įspėti, kad nebus lengva. Mano mokymai skirti ir pradedančioms verslą, ir jau sustiprėjusioms įmonėms, didesnėms ir mažesnėms.

Didumą to, ką dėstau, išmokau iš savo klaidų. Vertingiausias kvalifikacijas man suteikė ne profesinės studijos ar akademiniai laipsniai – jas įgijau pats patyręs tai, apie ką kalbu: esu tai daręs, esu klydęs, bet kartais imdavo ir pavykdavo. Vadovavau darbuotojų kooperatyvams, organizavau socialines įmones ir verslus, kūrybiniame sektoriuje pradėjau dirbti gerokai anksčiau, negu buvo sugalvotas terminas „kūrybinės industrijos“. Šiandien vilkiu ir kostiumą, ir marškinėlius.

Mano konsultavimo ir mokymo būdas pagrįstas ne dėstymu ar aiškinimu: stengdamasis padėti žmonėms žengti naują žingsnį, pasiūlau įvairių minčių ir perteikiu patirtį, skatinu juos pačius kitaip mąstyti ir atrasti naujų galių, o paskui padedu priimti individualius sprendimus, tinkamus jų sumanymui.

Turėkite omenyje, kad niekas šiame versle nėra absoliutu. Kiekvieną idėją reikia pritaikyti jūsų sąlygoms ir etosui, kiekviena jų veikiau žymi išeities tašką, o ne pateikia išvadą. Jeigu su kuo nors nesutiksite – puiku. Jeigu tai jus paskatins ieškoti dar veiksmingesnio sprendimo – juo geriau. Mano užduotis – ne nurodyti, kaip jums tvarkyti savo verslą, bet tiesiog pateikti idėjų ir padėti jums.

KAS?

Vienintelis kūrybinių industrijų eksperto Davido Parrisho susitikimas su versliomis mamomis Vilniuje + Greitieji verslo pasimatymai (tinklaveika).

KADA?

2017 m. gruodžio mėn. 6 d. 18–20 val.

KUR?

E-loft hotel, T. Ševčenkos g. 16 F, Vilnius

KIEK?

Reguliari kaina – 15 EUR. Su kortele VISI SAVI – 10 EUR. Verslioms mamoms, turinčioms galiojančias draugystės sutartis su portalu verslimama.lt – NEMOKAMAI!

Apmokėjimas pavedimu į VšĮ „Versli mama“ atsiskaitomąją sąskaitą SEB banke. Mokėjimo paskirtyje nurodykite renginio pavadinimą.

KALBA

Davido Parrisho mokymai vyks anglų kalba su nuosekliu vertimu. Greitieji verslo pasimatymai vyks lietuviškai.

JŪSŲ KLAUSIMAS

Rūpimus klausimus, kuriais norite gauti lektoriaus Davido Parrisho konsultaciją, įrašykite atitinkamame registracijos formos lauke. Jeigu nemokate angliškai – rašykite lietuviškai, mes išversime!

SVARBU!

Greitiesiems verslo pasimatymams (tinklaveikai) turėkite ne mažiau kaip 50 vnt. savo vizitinių kortelių.

REGISTRACIJA

Užpildant Google docs registracijos formą arba siunčiant žinutę el. p. portalasverslimama@gmail.com

Renginio paskyra feisbuke

Daugiau apie lektorių David Parrish

RENGINĮ ORGANIZUOJA:

logonaujasraud_VMpasaulio virtuve_lt istorijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.