Renginiai

„Lux Express“ svajonių autobuso konkursas

Print Friendly, PDF & Email

Kokios gi šventės be konkursų! Ne išimtis ir įmonė „Lux Express“, kurios autobusais verslios mamos kitąmet keliaus į dalykinius susitikimus 🙂 Nuo gruodžio 7 iki 20 dienos vyksta šios įmonės paskelbtas piešinių konkursas, skirtas 5–11m. vaikams ir jų tėveliams. Laimėtojų laukia malonus siurprizas – ne tik dovanos mažiesiems, bet ir nepamirštama šeimos išvyka su begale teigiamų emocijų! 

Vaiko svajonė – pati stipriausia svajonė ir mes, „Lux Express“ komanda, nuoširdžiai tuo tikime. Ta proga kviečiame visus vaikus, pasitelkiant savo fantazijos spalvas bei tėvelių palaikymą, pasidalinti su mumis savo idėjomis apie svajonių autobusą. Kadangi patys nuolatos vystomės ir siekiame tobulėti, stengiamės, kad mūsų siūlomos kelionės paliktų tik teigiamus įspūdžius, išsiskirtų patogumu, aptarnavimu ir saugumu. Ne ką mažiau mums rūpi ir mūsų mažųjų keleivių bei jų tėvelių norai ir pasitenkinimas kelione, tad šis konkursas – puiki proga išreikšti save ir puoselėti savo kūrybingumą.

Laimėtojų piešiniai bus patalpinti įmonės „Lux Express“ pagrindiniame puslapyje kartu su įspūdingu pasiūlymu visiems mėgstantiems keliauti. Jūsų minčių ir fantazijų apie svajonių autobusą konkurso rengėjai laukia el. paštu info.lt@luxexpress.eu

Detalesnę informaciją apie konkurso taisykles rasite čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.