Namai

Netrukus įsigysite katę? Svarbiausi daiktai, kuriuos verta įsigyti

Print Friendly, PDF & Email

Jei nusprendėte į namus priimti keturkojį šeimos narį, pasirūpinkite, kad nuo pat pirmųjų akimirkų naujuose namuose jis jaustųsi komfortiškai ir saugiai. Pateikiame svarbiausius daiktus, kuriuos verta įtraukti į savo pirkinių krepšelį, jei netrukus namuose atsiras katė. Kokybiškos zoo prekės internetu – patogus variantas pirkti.

  • Maistas. Kokybiškas ėdalas yra vienas iš esminių katės sveikatos, puikios savijautos ir geros išvaizdos garantų. Todėl pasirūpinkite aukštos klasės ėdalu, kuris lauks jos naujuose namuose. Žinoma, drauge įsigykite ir geros kokybės dubenėlius: maistui ir vandeniui.
  • Gultas. Patogus gultukas užtikrins komfortišką jūsų augintinio miegą. Tiesa, nenustebkite, jei katė iš pradžių jame nenorės gulėti. Leiskite jai adaptuotis naujoje vietoje, o tada vėl pasiūlykite guolį. Gali būti, kad jį įkurdinti reikės ne visai ten, kur pageidaujate jūs, – katės paprastai pačios pasirenka savo miegojimo vietą.
  • Tualetas. Iš anksto pasirūpinkite dėžute kraikui ir pačiu kraiku. Jo tipų yra įvairių, tad pasirinkite, kas geriausiai atitiks jūsų poreikius. Rinkoje rasite puikių variantų, kurie tikrai gerokai palengvins katės tualeto priežiūrą ir leis išvengti nemalonių kvapų namuose.
  • Higienos priemonės. Katės komfortui bei dailiai išvaizdai, higienai užtikrinti pravers šampūnas, šukos, žirklutės nagams karpyti, įpročių formavimui skirtos prekės ir pan.

Tai svarbiausi daiktai, o kitus, kurių gali prireikti, įsigysite jau susipažinę su savo augintiniu ir jo poreikiais.

Asociatyvinė nuotrauka – pranešimo spaudai organizatorių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.