Renginiai

NIEKADA NEVĖLU Zervynose: rugpjūčio stovykla veiklioms, verslioms ir turtingoms

Print Friendly, PDF & Email

Rugpjūčio 17-19 d. rezervuokite nepaprastam savaitgaliui Zervynose, unikaliame etnografiniame Dzūkijos kaime pas charizmatiškąją dr. Janiną Radvilę svečiuose. Čia vyks veiklių, verslių ir turtingų moterų vasaros susiėjimas NIEKADA NEVĖLU su pačių naudingiausių pasaulyje kontaktų muge ir nauja mada versle – dalykiniais pasivaikščiojimais. 

Trys žavios, verslios ir savaip turtingos moterys – 2017 metų VEIKLI titulu apdovanota dr. Janina Radvilė, Turtinga moteris Jolanta Chlevickienė ir portalo VERSLI MAMA veidas Skaidrė Vainikauskaitė-Tomaševičienė – kviečia į trijų dienų susitikimą, kuriame laukia dalykiniai ir atviri pašnekesiai apie verslą, situacijų analizė, įžvalgos iš šalies, patarimai, naujų kontaktų gausa ir nuostabi proga pabūti Dzūkijos gamtoje: maudytis srauniojoje Ūloje, plaukti baidarėmis, ragauti dzūkiškų patiekalų, grybauti ir uogauti (jei tik bus ką), miegoti sodybos kieme palapinėse, o nebijančioms vilko – ir miegmaišyje po atviru dangumi.

Sumanymas pasitikti rudenį pasikrovus naujų žinių ir emocijų gimė visoms trims susėdus proto šturmo. Buvo aišku viena – nusibodusios dalykinės miesto erdvės visoms negyvai pakyrėjo ir jokių naujų idėjų tarp keturių sienų nesugeneruosime, o susitikti bendros veiklos aptarimo ir kontaktų užmezgimo reikalais visoms rūpi. Juolab kad vienos nori skaityti tai, ką rašo Skaidrė, kitos nori klausyti, ką kalba Janina, o trečios nori ateiti ten, kur kviečia Jolanta. Kodėl visoms joms nepasiūlius trys viename tipo renginio?

Po neilgų svarstymų apsistojome ties puikiu, mūsų galva, Janinos pasiūlymu keliauti į svetingąją Dzūkiją, jame pabuvojusiųjų susižavėjimo šūksniais apipintą Zervynų kaimą, kur knygos „Niekada nevėlu gyventi“ autorė turi etnografinio stiliaus sodybą.

Zervynas iš visų pusių supa Dainavos girios miškai. Pro kaimą, visai šalia Janinos sodybos, vinguriuoja Ūla. Link Mančiagirės prie Ūlos atsiveria Mančiagirės skardžiai, laikomi gamtos paminklu. Miške, kitapus geležinkelio, telkšo pora ežerų – skaidraus melsvo vandens Mekšrinis bei žalsvo, stovinčio vandens Išrūginis. Čia filmuotas ir garsusis Vytauto Žalakevičiaus filmas „Niekas nenorėjo mirti“.

Taigi, vietą turime. Dzūkiškus pietus – taip pat, juos pagamins Zervynose šeimos versle besisukanti mama. Kas toliau? O toliau – malonus pabuvimas gamtoje su dar malonesnėmis užduotimis veiklios, verslios ir turtingos moters protui. Stovyklos dalyvių skaičius ribotas – tik 20 vietų.

KAS?

Savaitgalio stovykla veiklioms, verslioms ir turtingoms NIEKADA NEVĖLU

KUR?

Zervynos, Marcinkonių seniūnija, Varėnos rajonas

KADA?

Rugpjūčio 17–19 d.

PROGRAMA

I DIENA – VIP VAKARAS, rugpjūčio 17 d., penktadienis

Portalų VERSLI MAMA ir TURTINGA MOTERIS klienčių bei kviestinių viešnių uždaras vakaras su kontaktų muge. Ribotas dalyvių skaičius. 

Atvykimas iki 17 val. Įsikūrimas, suneštinės vaišės.

18–18.30 val. Portalo VERSLI MAMA nuveikti darbai, įgyvendinti projektai ir ateities planai: kokių partnerių ieškome ir su kuo bendradarbiavimo sutartį pasirašyčiau jau dabar. Moderuoja Skaidrė Vainikauskaitė-Tomaševičienė

18.30–19.30 val. NIEKADA NEVĖLU padaryti geriau: atvejų, kai nepaėjo versle, analizė. Moderuoja dr. Janina Radvilė.

19.30–21 val. Verslių moterų kontaktų vakaras. Moderuoja Jolanta Chlevickienė.

22 val. Išvykimas namo arba pasirengimas kitai stovyklos dienai.

II DIENA, rugpjūčio 18 d., šeštadienis

Iki 11 val. – naujų dalyvių atvykimas, o VIP klientėms – laikas pagal pageidavimus: miegas, maudynės Ūloje, joga, meditacija, ankstyvieji ir vėlyvieji suneštiniai pusryčiai.

Skaidrė Vainikauskaitė-Tomaševičienė11–12 val.  Komunikacija versle: dažniausios dalykinio bendravimo tarpusavyje, su klientais ir žiniasklaida klaidos. Praktinių situacijų nagrinėjimas, remiantis portalo VERSLI MAMA patirtimi. Veda Skaidrė Vainikauskaitė-Tomaševičienė, turinti 24 metų darbo žiniasklaidoje patirtį.

 

 

12–13 val. Tinklaveika: kaip ieškoti vertingų kontaktų ir sukauptą jų bazę panaudoti versle. Praktinių situacijų Jolanta Chlevickienė  nagrinėjimas. Veda Jolanta Chlevickienė, portalo Turtinga moteris savininkė ir Verslių moterų kontaktų rytmečių iniciatorė.

 

 

13–14.30 val. Dzūkiški pietūs: dzūkiška bulvinė banda su grybų padažu – visos valgo, kiek telpa!

Janina Radvilė14.30–16 val. Kodėl niekas niekada nevėlu: kaip planuoti savo gyvenimo laiką ir profesinę veiklą. Praktinių situacijų nagrinėjimas. Veda lektorė, koučerė, knygos „Niekada nevėlu gyventi“ autorė dr. doc. Janina Radvilė.

Nuo 16 val. – kontaktų mugė su suneštiniu pikniku iki saulė nusileis.

III DIENA, rugpjūčio 19 d., sekmadienis

Iki 11 val. – laikas pagal pageidavimus: miegas, maudynės Ūloje, joga, meditacija, ankstyvieji ir vėlyvieji suneštiniai pusryčiai su tinklaveika.

11–13 val. – dalykiniai pasivaikščiojimai Dzūkijos miškuose verslo problemoms spręsti:

  • Pirmoji grupė – savęs kaip prekės ženklo formavimas su Skaidre;
  • Antroji grupė – kur rasti asmeninės motyvacijos permainoms su Janina;
  • Trečioji grupė – kokybiški ryšiai, partnerystė ir bendradarbiavimas su Jolanta.

14 val. – pietūs: stovyklautojas lydinčių antrųjų pusių kulinarinis šou „Jei ne grybai ir ne uogos“. Produktai – ką sugausim, suogausim, sugrybausim miškuose ir (ar) atsivešim savo.

Taip pat skaitykite:
Turtinga moteris Jolanta: didžiausias moters turtas yra ji pati (I)
Sena Radvilų giminės palikuonė moko būti, tik paskui turėti
Nauja mada versle – dalykiniai susitikimai vaikštant

KIEK?

1-oji diena (penktadienis) – VIP vakaras portalo VERSLI MAMA tinklaveikos klientėms, turinčioms galiojančias bendradarbiavimo sutartis, ir TURTINGA MOTERIS kviestinėms viešnioms – tik su kvietimais, be nakvynės. Pirmenybė dalyvauti VIP vakare suteikiama įsigijusioms savaitgalio stovyklos bilietą (kaina 49 EUR).

2-oji ir 3-ioji diena (šeštadienis ir sekmadienis) – 49 EUR visoms dalyvėms.

Į nurodytą kainą įeina: mokymai, dalijamoji medžiaga, mokymų pažymėjimas, nakvynė Janinos sodybos kieme palapinėse (turėti savo); nemokamas automobilio stovėjimas (Zervynose tai kainuoja); puikus šulinio vanduo, kava, arbata, vaisiai ir sausi užkandžiai; dzūkiški pietūs antrąją stovyklos dieną.

Iš anksto suderinus sąlygas su organizatorėmis, galima atvykti su šeima (5 EUR/para/asmeniui, nakvynė savo atsivežtose palapinėse). Antrosios dienos piknike ir trečiosios dienos pietuose kviečiame dalintis saikingomis suneštinėmis vaišėmis. Turinčias specialiųjų mitybos poreikių prašome informuoti organizatores iš anksto ir (ar) apsirūpinti tinkamu maistu individualiai. Už atskirą mokestį iš vietos verslininkų galima išsinuomoti baidares.

PAŽYMĖJIMAS

Visoms pageidaujančioms bus išduodami pažymėjimai apie išklausytą 8 akademinių valandų komunikacijos ir tinklaveikos praktinių mokymų kursą.

REGISTRACIJA IR APMOKĖJIMAS

Registracija priimama iki rugpjūčio 1 d. Atsiskaitymas tik pavedimu į VšĮ „Versli mama“ atsiskaitomąją sąskaitą SEB banke.

Registracija į mokymus

Užpildydama (-as) šią registracijos formą, sutinkate dalyvauti VšĮ „Versli mama“ organizuojamuose 2020 m. VERSLI MAMA Vasaros akademijos mokymuose.
Išklausiusiems visą 12 savaičių kursą, atsiskaičiusiems už namų darbus ir atlikusiems visas įmokas už mokslą, bus išduodamas kvalifikacijos kėlimą patvirtinantis pažymėjimas.
Sutikdamas (-a) tapti Vasaros akademijos klausytoju (-a), esate informuotas (-a), kad paskaitos bus filmuojamos ir (ar) fotografuojamos. Paskaitų filmavimas ir fotografavimas be renginio organizatorių sutikimo draudžiamas.
Norėdami pasinaudoti 20 proc. nuolaida mokymams, rinkitės mokėti visą įmoką už mokslą iš karto. PVM mokymų paslaugoms netaikomas. Gavus registraciją, visada išrašoma sąskaita faktūra.
* Užpildę šią anketą, jūs patvirtinate kad susipažinote ir sutinkate kad duomenų valdytojas – VšĮ Versli mama, juridinio asmens kodas: 304156099, buveinės adresas: Vytenio g. 20, LT-03229 Vilnius, tvarkytų jūsų asmens duomenis – vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, telefono numerį mokymų programos kontaktinių duomenų bazių administravimo tikslais. Tvarkomi duomenys bus saugomi 2 (dvejus) kalendorinius metus. Suprantate, kad turite teisę atsisakyti – tokiu atveju suprantate, kad prarandate galimybę dalyvauti mokymų programos veiklose, tiesiogiai gauti informaciją apie mokymų programos pakeitimus ir naujienas. Esate informuotas (-a), kad galite bet kuriuo metu atšaukti duotą sutikimą. Esate informuotas (-a), kad vadovaujantis ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (toliau – BDAR) 15, 16, 17, 21 straipsniuose įtvirtintomis asmens duomenų subjekto teisėmis ir nustatyta tvarka turite teisę: 1) žinoti (būti informuotas) apie savo asmens duomenų tvarkymą; 2) susipažinti su savo asmens duomenimis bei gauti kopiją; 3) reikalauti, sunaikinti savo asmens duomenis arba sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi nesilaikant BDAR ir kitų asmens duomenų tvarkymą reglamentuojančių teisės aktų nuostatų; 4) nesutikti, kad būtų tvarkomi jūsų asmens duomenys. Esate informuotas (-a), kad nepavykus išspręsti klausimo su VšĮ Versli mama, galite kreiptis į priežiūros instituciją – Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją. Asmens duomenys – tai bet kuri informacija, susijusi su fiziniu asmeniu (Duomenų subjektu), kurio tapatybė yra žinoma arba gali būti tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyta, visų pirma naudojant tokius identifikatorius kaip vardas, pavardė, buvimo vietos duomenys, naudojant vieną iš jų ar kelis to fizinio asmens fizinės, fiziologinės, ekonominės, kultūrinės ar socialinės tapatybės požymius. Specialieji asmens duomenys susiję su asmens sveikata, etnine kilme ir kt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.