Nirvana Fitness su Jolanta kviečia moteris savaitgalio atokvėpio (registracija)

Print Friendly, PDF & Email

Karantinas baigėsi, ir versli mama, sveikatingumo motyvatorė Jolanta Ramonienė netruko imtis naujų iniciatyvų. Viena jų – Savaitgalio atokvėpis moterims kartu su dviem Nirvana Fitness instruktorėmis Jolanta bei Aušra ir psichologe, egzistencinės grupės terapeute Nida Matiukiene. Registracija jau vyksta!

„Sustoti ir skirti kokybiško laiko sau. Pasimėgauti grynu oru, gamtos vaizdais, gaivinančiu ežero vandeniu. Pramankštinti kūną, patirti moterišką bendrystę. Juk visos mes – moterys, tik dažnai nerandame laiko iš tiesų jomis būti“, – sako keturių vaikų mama Jolanta. Vyro ir draugų paraginta, sveikatingumo verslą ji oficialiai pradėjo praėjusių metų pabaigoje.

Savaitgalio metu skirsime laiko ieškojimui, kas mus motyvuoja gyventi sveikiau, nes graži moteris yra sveika moteris!

Pasak Jolantos, savaitgalio atokvėpis padės giliau išgyventi savo moteriškumą, susitelkti į buvimą čia ir dabar, paleisti rūpesčius ir įtampą. Grupėje moterys kartu kurs santykius, kurie galės tapti atrama ir pastiprinimu abejonėse, nes gyvename kartą, bet kiekvieną dieną.

KAS?

Stovyklautojos mėgausis NirvanaFitness® – unikaliu atpalaiduojančios muzikos, nesudėtingų pratimų bei ritmiško kvėpavimo deriniu, kuris padės nurimti, tonizuos kūną, suteiks energijos, prisotins deguonimi ir atjaunins.

NirvanaFitness® metodas pirmiausia susijęs su kvėpavimu – vienintele fiziologine funkcija, kurią, skirtingai nei širdies plakimą ar virškinimą, galime sąmoningai kontroliuoti. Išmokus valdyti kvėpavimą, galima išmokti valdyti ir stresą.

Be to, kvėpuojant stiprinama centrinė kūno dalis – tai ypač svarbu moterims po gimdymo ir dirbantiems sėdimą darbą. Jau nekalbant apie tai, kad atliekant pilateso, jogos ir bendruosius funkcinius pratimus, išsitiesia visas kūnas, koreguojama laikysena.

KUR?

Savaitgalį organizuojame netoli Vilniaus (apie 60 km) – sodyboje Vytauto kaimas, įsikūrusioje Aukštadvario regioniniame parke ant Baluosio ežero kranto. Sodyboje bus tik stovyklautojos – atokvėpiu besimėgaujančios moterys.

KADA?

Liepos 11–12 d.
Atvykimas šeštadienį iki 14 val., išvykimas sekmadienį iki 15 val.

GYVENIMO SĄLYGOS

Gyvensite erdviame name su plačia terasa. Akis džiugins natūrali gamta ir kaimynystėje besiganantys danieliai, laisvalaikiu galėsite maudytis ežere, irstytis valtimis, basomis pasivaikščioti Kneipo takeliu. Vakarosite pirtyje ant ežero kranto arba saunoje su baseinu.

KOMANDA

Savaitgalio metu Jus lydės:
Nida Matiukiene – psichologė, egzistencinės grupės terapeutė
Jolanta Ramonienė – sveikatingumo motyvatorė, Nirvana fitness instruktorė
Aušra Kanapeckaitė – Nirvana fitness instruktorė

KAINA

120 EUR. Į kainą įskaičiuota programa, nakvynė, užkandžiai, vakarienė, pusryčiai, pietūs, pirtis, sauna, baseinas.
Užsiregistravus iki birželio 24 d. – kaina 110 EUR.

REGISTRACIJA

Registruokitės: https://forms.gle/rmb3mmh1xSTQAu3g7
Registracija patvirtinama pervedus 50 EUR negrąžinamą avansą į sąskaitą:

Nida Matiukienė, LT767300010017581975

SVARBU

Turėkite judesių nevaržančią aprangą ir sporto kilimėlį treniruotėms.

Naujausią informaciją sekite savaitgalio paskyroje feisbuke

Monos Avik (moona.lt) nuotrauka

_____________________________________________________________________

Jums taip pat gali patikti:

Rizikingas paauglio elgesys – ar tai normalu? (nemokama programa Vilniuje)

Nėra komentarų