Pagarbos mokesčių mokėtojams dieną Mokesčių inspekcija taria AČIŪ

Rimvidas Stankevičius montažas | VYRŲ FONDAS

Portalui VERSLI MAMA Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) atsiuntė neįprastą laišką – malonų ir dargi su padėka. Padėka ne tik mums, bet ir jums, mielosios verslios mamos, nes gegužės 11oji yra Pagarbos mokesčių mokėtojams diena. Pasirodo, su VMI galima bendrauti ir taip!

Gerbiami mokesčių mokėtojai,

Minėdami pagarbos mokesčių mokėtojams dieną, norime Jums pasakyti nuoširdų ačiū. Visiems Jums, sąžiningai mokantiems mokesčius.

AČIŪ Jums, nes 2017 metais į valstybės biudžetą Jūs sumokėjote 481 mln. eurų (6,8 proc.) mokesčių daugiau nei 2016 m. ir 108 mln. eurų (1,4 proc.) daugiau nei buvo planuota. Vien šiemet per I-ąjį ketvirtį į valstybės biudžetą Jūs sumokėjote 3,4 proc. (61,2 mln. eurų) daugiau pajamų nei pernai.

Labai svarbu pažymėti, kad dauguma tą darote ir savanoriškai, ir savarankiškai: 2017 metais 97,4 proc. Jūsų laiku pateikėte pridėtinės vertės mokesčio deklaracijas, o 98 proc. Jūsų gyventojų pajamų mokestį ir 94,7 proc. pridėtinės vertės mokestį sumokėjote laiku.

AČIŪ visiems, kurie naudojatės VMI elektroninėmis paslaugomis. Kasmet vis daugiau Jūsų naudojatės „Mano VMI“ sistema: 2018 metų I-ąjį ketvirtį „Mano VMI“ paslaugomis naudojosi 1,1 mln. mokesčių mokėtojų – nuo metų pradžios naujais „Mano VMI“ vartotojais tapo beveik 36 tūkst. mokesčių mokėtojų, o per 2018 metų I-ąjį ketvirtį 24 proc. daugiau nei 2017 metų I-ąjį ketvirtį smulkiųjų verslininkų verslo liudijimus įsigijo naudodamiesi Mano VMI paslaugomis.

Ačiū visiems pilietiškiems ir doriems mokesčių mokėtojams, neužsimerkiantiems prieš  daromus mokestinius pažeidimus. Pastebime, kad auga ir Jūsų sąmoningumas bei nepakantumas šešėlinei ekonomikai — VMI pasitikėjimo telefonu 1882 ir programėle „Pranešk“ šiemet I-ąjį ketvirtį gavome 4,6 proc. daugiau pranešimų nei pernai. Iš viso VMI pasitikėjimo linija nuo 2006 metų jau gavome daugiau apie 40 tūkst. pranešimų, kuriuose Jūsų pateikta informacija padėjo į biudžetą grąžinti per 39 mln. eurų nesumokėtų mokesčių.

AČIŪ visiems sąžiningiems mokesčių mokėtojams: įmonių savininkams, direktoriams, darbuotojams, versliems gyventojams ir, be abejo, buhalteriams, kurių pagalbą ir bendradarbiavimą visad ypatingai vertiname. Tik glaudus mokesčių mokėtojų ir administratoriaus bendradarbiavimas padeda užtikrinti augančias biudžeto pajamas.

Nuoširdžiai —

Valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojai


1 Komentaras

  1. Jolanta

    2018 gegužės 12 prie 17:19

    Neslėpsiu, tai skaityti maloniau nei lankytis VMI 🙂 Bet po tokio kreipimosi, metas nuostatų pokyčiui♥

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

0