Renginiai

Spėjančių mamų klubas

Print Friendly, PDF & Email

Maždaug prieš dešimtmetį amerikietė namų šeimininkė Marla Cilley sukūrė ypatingą namų tvarkymosi sistemą, kuri, drįstame teigti, ne vienai mamai grąžino sielos ramybę, o taiką – namams.

Ko gero, šiandien nesurasi šeimininkės, negirdėjusios apie namų tvarkymosi sistemą „FlyLady“, arba „Skrajojanti panelė“, – taip būtų galima išversti Marlos Silly pseudonimą. Tačiau tik nedaugelis žino, kad trumpinys FLY iš tiesų reiškia… Finally Love Yourself (liet. pagaliau mylinti save).

Ar pažįstate moterį, kuri svajotų suktis kaip voverė tarp indų, grindų plovimo, maisto gaminimo, o dar du kartus per metus su malonumu atsiduoti ypatingam blogiui – generaliniam tvarkymuisi?..

Kai šventės beldžiasi į mūsų namus, norisi užsiimti svarbiausiais dalykais: savo šeima, namų jaukumu ir stebuklais, kurie kartais patys pasitaiko, o kartais jiems reikia padėti materializuotis. Tačiau tam reikia laiko.

Iš kur to laiko gauti, kaip optimizuoti namų vadybos procesus, kaip sudėlioti prioritetus? Apie visur spėjančių mamų laiko planavimo dėsnius, jų filosofiją ir sistemą „FlyLady“ kviečiame pasikalbėti seminare „Kaip jos viską spėja, arba Keletas paslapčių iš spėjančių mamų klubo“.

Lektorė – Olga Polevikova, dviejų vaikų mama, projekto „Svinguojanti mama“ autorė, sertifikuota koučerė ir šeimos laiko planavimo ekspertė.

KADA? Lapkričio 27 d.

KELINTĄ? 18–20 val.

KAINA 8 EUR.

KUR? Sužinos užsiregistavusieji iki lapkričio 25 d.

 

Būtina išankstinė registracija čia 

Informacija pasiteirauti: svinguojanti.mama@gmail.com arba tel. +370 687 83 130

Daugiau apie projektą „Svinguojanti mama“

 

  1. Gal dar organizuosite panasius mokymus? Kas kadaise atrode absoliuciai neaktualu, dabar bado akis. Laiko ir motyvacijos stoka didziausias priesas. O kur dar nesibaigiantis gyvenimas remonto salygomis… Pagaliau jau desime grindis. Kadaise svajojau apie baltas ir juodas, dabar, kai yra vaiku, galvoju tik apie tokias, kurias plauti lengviausia ir kiekvienas laselis vandens, istiskes is gertuves, nesimatytu. Ir linkstu prie to, jog vis tik laminuota danga yra paprasciausias sprendimas zmogui, kuris palaikys tvarka namuose. O ir spalvu, rastu pasirinkimas tikrai gausus https://www.unideco.lt/patarimai/grindu-danga/laminatas yra net tokiu, kur ne kiekvienas atskirs, jog tai ne medines grindys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.