Susituokite Druskininkuose – nuo šiol pateikti visus reikalingus dokumentus santuokos registracijai dar lengviau

Print Friendly, PDF & Email

Druskininkai kasmet sulaukia vis daugiau būsimų jaunavedžių iš visos Lietuvos prašymų įregistruoti santuoką – išskirtiniu grožiu garsėjantis kurortas yra puiki vieta vestuvėms.

Nuo šiol pateikti visus reikalingus dokumentus santuokos registracijai dar lengviau.

Kaip teigė Druskininkų savivaldybės Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Janina Sinkevičienė, prašymas įregistruoti santuoką gali būti pateikiamas elektroniniu paštu arba per Metrikacijos ir gyvenamosios vietos deklaravimo informacinę sistemą (MGVDIS).

„Suprantame, kad vestuvės yra ypatinga diena, todėl stengiamės, kad prašymai ir kiti formalumai užimtų kuo mažiau laiko. Esame parengę atmintinę, kaip  pateikti prašymą įregistruoti santuoką elektroniniu būdu“,  – sako J. Sinkevičienė ir atkreipia dėmesį, kad prašymai tuoktis turėtų būti pateikiami iki santuokos likus ne mažiau, nei mėnesiui.  „Tik dėl svarbių priežasčių, pavyzdžiui nėštumas, galima prašymą pateikti iki vestuvių likus ne mažiau, kaip dviem savaitėm“ – sako J. Sinkevičienė.

Keletą metų santuokos ceremonijas Druskininkuose vedanti Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Janina Sinkevičienė pastebi, kad pandemija tikrai nesumažino žmonių noro tuoktis – priešingai, jaunavedžiai kūrybingai žiūri į situaciją ir santuokai renkasi originalias vietas, išnaudoja Druskininkų gamtą.

Ji pažymi, kad rudenį ir žiemą santuokų nemažėja – Druskininkai ir šaltuoju metų laiku atrodo labai gražiai, jaunavedžiai fotosesijoms išnaudoja rudenišką grožį, taip pat ir šventinius kalėdinius papuošimus.

Dėl santuokos ceremonijos būsimi jaunavedžiai gali kreiptis į Druskininkų savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vyriausiąją specialistę Janiną Sinkevičienę tel.: (8313) 53756 arba el.paštu: janina.sinkeviciene@ruskininkai.lt .

Atmintinę kaip užpildyti santuokos prašymą elektroniniu būdu galima rasti Druskininkų savivaldybės internetinėje svetainėje, skiltyje „Paslaugos“.

Nėra komentarų