Aktualu

Sveikiname! „Sustain Academy“ ir „Giliuko laboratorija“ laimėjo po 10 000 eurų

Print Friendly, PDF & Email

Pranešimo organizatorių nuotr.

Pasaulinė skaitmeninių mokėjimų lyderė „Visa“, siekdama sudaryti geresnes sąlygas moterims verslininkėms, paskirstė stipendijas pagal „Visa She’s Next“ stipendijų programą. Tarp laimėtojų – ir dvi Lietuvos moterų valdomos įmonės. Kiekvienai jų atiteks po 10 000 eurų.

2023 m. rudenį smulkias įmones valdančios moterys verslininkės jau antrus metus iš eilės teikė paraiškas „Visa She’s Next“ stipendijų programai. Programos tikslas – remti moteris verslininkes, auginančias savo verslą, didinti jų žinomumą ir gerinti galimybes gauti išorinį finansavimą.

Iš viso dviem moterims priklausančioms įmonėms Lietuvoje skirta po 10 000 eurų ir galimybė naudotis „Novatore“ teikiamomis verslo konsultacijomis. Bendradarbiaujant su banku „Luminor“ stipendijas gavo iš viso šešios Baltijos šalių įmonės.

Stipendijai gauti įmonė turėjo atitikti kelias sąlygas: būti įregistruota Lietuvoje, veikti ne trumpiau kaip vienerius metus, turėti fizinę arba skaitmeninę buveinę ir ne mažiau kaip 51 proc. įmonės akcijų priklausyti moterims. Kai rugsėjo 28 d. baigėsi paraiškų teikimo laikotarpis, buvo pateikta daugybė paraiškų iš įmonių visoje šalyje.

„Visa She’s Next 2023“ stipendijų programos laureatėmis Lietuvoje tapo:

Sustain Academy

Ievos Kazakevičiūtės ir Austės Valikonytės įkurta „Sustain Academy“ siekia suteikti profesionalams naujausių praktinių žinių apie tvarumą. Bendradarbiaudama su patyrusiais ekspertais akademija siekia suteikti asmenims žaliųjų įgūdžių, reikalingų reikšmingai paveikti besikeičiančią verslo paradigmą.

Giliuko laboratorija

Neringos Banevičienės įkurta „Giliuko laboratorija“ yra į STEAM orientuota švietimo iniciatyva, kurioje vyksta gamtos mokslų, technologijų, matematikos, inžinerijos ir dizaino užsiėmimai 1-8 klasių mokiniams. Integruota mokymo programa leidžia vaikams tyrinėti savo pasaulį ir aplinką. Prasidėjusi nuo vienos pradinių klasių mokinių grupės iniciatyva išaugo į įmonę UAB „Edugilė“, kuri organizuoja edukacinius renginius įvairiose Lietuvos mokyklose, STEAM mokslinius būrelius Vilniaus miesto mokyklose, vaikų vasaros stovyklas ir gamtos ekspedicijas.

Norite sužinoti daugiau apie „She’s Next“ ir „Visa“ pastangas remti smulkiojo verslo savininkes? Daugiau informacijos rasite visa.lt/shesnext.

————————

Apie „She’s Next“

„She’s Next“ yra pasaulinė „Visa“ iniciatyva, kuria siekiama prisidėti prie geresnių sąlygų moterims verslininkėms ir smulkiojo verslo savininkėms. 2022 m. rugpjūtį dotacijų programa pirmą kartą pradėta įgyvendinti Šiaurės ir Baltijos šalyse. Anksčiau ši iniciatyva buvo įgyvendinta kitose „Visa“ rinkose, įskaitant JAV, Kanadą, Airiją ir Lenkiją. Nuo 2020 m. „Visa“ pagal iniciatyvą „She’s Next“ moterų valdomoms įmonėms skyrė daugiau kaip 3,8  mln. dolerių finansavimą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.