Aktualu

Tripod psichologiniai testai – objektyvūs metodai darbuotojų vertinimui

Print Friendly, PDF & Email

Tripod testų efektyvumas jau niekam nekelia abejonių. Daugybė įmonių Baltijos šalyse jau ne vienerius metus, norėdamos išspręsti tam tikras, jų komandose kylančias problemas, didinti efektyvumą, komandinio darbo našumą, darbuotojų motyvaciją bei į komandas pritraukti tinkamiausius kandidatus pasitelkia būtent minėtus testus. Žinoma, esamų bei potencialių kandidatų testavimą standartizuotais Tripod testais atlieka ne pačios įmonės, o jų testavimo partneriai tokie, kaip didžiulę patirtį turinti personalo paieškos bei atrankos agentūra Emplonet.

Tripod testai – nekintančioms, pamatinėms savybėms matuoti

Jeigu estų psichologai nebūtų sukūrę Tripod testų, laike nekintančių žmonių savybių matavimas būtų sunkiai įmanomas. Šie testai yra objektyvius rezultatus užtikrinantis sprendimas, norint įvertinti asmenų protinius gebėjimus bei jų asmenines savybes. Visi žmonės pasižymi skirtingu charakteriu, skirtingai reaguoja į stresą. Skiriasi ir jų gebėjimas dirbti komandoje, priimti sprendimus, burti komandą bei siekti profesinių ir įmonės tikslų. Norint išsamiau ištirti, kokiomis savybėmis pasižymi konkretus specialistas, Tripod testai yra būtent tai, ko reikia kiekvienai įmonei.

Tripod testai – specialistų bei įvairių grandžių vadovų vertinimui

Tripod testais gali būti vertinami įvairūs darbuotojai, pradedant įvairių sričių specialistais, ir baigiant įvairių grandžių vadovais. Šių darbuotojų kompetencijos yra pamatas, užtikrinantis visos įmonės augimą, vystymąsi bei sėkmę.

Tripod asmenybės savybių testai vadovams

Geras vadovas turi pasižymėti tam tikromis savybėmis bei bruožais, kuriuos įvertinti galima, pasitelkiant Tripod asmenybės savybių testus (MPI). Atrodo neįtikėtina, bet šie testai objektyviai padeda įvertinti, ar specialistas kandidatuojantis arba užimantis vadovo pareigas, yra atsparus stresui. Vadovo darbas visada yra kupinas įtampos bei streso. Gebėjimas su tuo susidoroti yra viena pagrindinių savybių, įgalinančių vadovą tinkamai atlikti pareigas, nuraminti bei tinkama linkme nukreipti darbuotojus ir pan.

Tripod testai leidžia pamatuoti ir tai, ar asmuo yra kūrybiška, prie dinamiškos aplinkos prisitaikanti asmenybė, gebanti dirbti komandoje, priimti savarankiškus sprendimus, organizuoti savo bei komandos darbą, kryptingai siekiant įmonės tikslų. Savikontrolė, tolerancija bei iniciatyvumas, žinoma, taip pat ypatingai svarbios savybės, kurias Tripod testais galima „pamatuoti“ be jokio vargo.

Tripod bendrųjų protinių gebėjimų testai vadovams

Bendrųjų protinių gebėjimų įvertinimas Tripod protinių gebėjimų testais (MMAS) vadovams yra skirtas ne tik bendrųjų gebėjimo lygio nustatymui. Minėti testai leidžia „pasverti“ bendruosius gebėjimus, įvertinat juos kalbiniu, aritmetiniu, loginiu bei erdviniu aspektais, o tai reiškia ne ką kitą, kaip išsamų vadovaujančias pareigas užimsiančio arba jau užimančio asmens įvertinimą. Atkreipiame Jūsų dėmesį, į tai, kad bendrųjų protinių gebėjimų įvertinimas leidžia nustatyti, ar žmogus geba mokytis naujų dalykų, kaip įsisavina informaciją, ar geba panaudoti turimą informaciją, priimant sprendimus, darant racionalias išvadas, atliekant įvairias kasdienes užduoti bei sprendžiant netipines arba problemines situacijas.

Tripod testų atsakymų nereikia laukti ilgai

Atlikus potencialių arba esamų darbuotojų Tripod testavimą, rezultatų nereikia laukti ilgai. Tiesą sakant, jie yra gaunami iš karto po to, kai yra atliekami testai, nes visos ataskaitos yra sugeneruojamos automatiškai. Su testo rezultatais darbdavys visada susipažįsta, turi galimybę palyginti skirtingų darbuotojų testų rezultatus, o esant reikalui gauti ir išsamią sertifikuoto konsultanto konsultaciją.

Partnerio turinys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.