Turite verslą kaime? Kviečia registruotis atviros dienos

Print Friendly, PDF & Email

Šį pavasarį, gegužės 8-10 dienomis, Lietuvoje vėl rengiama populiarioji akcija Atviros dienos kaime. Jei esate ūkio ar sodybos šeimininkė arba vykdote įdomią veiklą kaime, organizatoriai kviečia tapti šios iniciatyvos dalyvėmis ir atverti duris lankytojams. Portalo VERSLI MAMA nuomone, tai puiki ryšių su visuomene ir įvaizdžio kūrimo priemonė.

Šią akciją Lietuvos kaimo turizmo asociacija organizuoja jau trečius metus. Pernai prie akcijos prisijungė 25 kaimo turizmo sodybos, 23 ūkiai, 4 bendruomenių centrai, 3 stovyklavietės, 3 amatų puoselėtojai, 2 kulinarinio paveldo puoselėtojai, 2 muziejai, 2 parkai, 1 turizmo informacinis centras ir 1 mokymo centras.

Akcijos „Atviros dienos kaime“ metu visi norintieji gali susipažinti su kasdiene ūkininkų veikla, pamatyti, kokį kelią nukeliauja mūsų pamėgti produktai, kol patenka ant stalo.

Kad žmonės vis labiau domisi laisvalaikio pramogomis kaime, rodo skaičiai: praėjusiais metais akcijos metu ūkiuose, sodybose, pas amatininkus, bendruomenių ir kultūros namuose iš viso viešėjo daugiau nei 2400 lankytojų.

Atviros dienos kaime vyks ir vėl Versli_rekomenduoja fb

Trejus metus iš eilės Lietuvoje vykusi iniciatyva subūrė nemenką skaičių sodybų, ūkių, muziejų, dvarų, bendruomenių centrų ir kitų įdomių objektų, kurie atvėrė savo duris lankytojams bei siūlė ypatingas paslaugas ir pramogas. Nenorėdami nutraukti šios gražios tradicijos, kuri skatina žmones vykti iš miestų į kaimus, organizatoriai kviečia prisijungti ir Jus.

Atvirų dienų metu lankytojams galėsite pasiūlyti įsigyti jūsų pagamintų produktų, susipažinti su jūsų veikla, sudalyvauti degustacijoje ar edukacinėje programoje.

Užpildykite žemiau pateiktą registracijos formą iki VASARIO 20 d. ir prisijunkite prie akcijos dalyvių! Registruotis galite ČIA.

Turite klausimų? Skambinkite tel. Nr. +370 635 57154 (LKTA, Kotryna).

Portalas VERSLI MAMA smulkesnės informacijos apie patį renginį neteikia. Jos prašome teirautis organizatorių pirmiau nurodytais kontaktais.

Straipsniui panaudota organizatorių liustracija.

________________________________________________________________________________

Taip pat skaitykite:

Antrasis šeimų festivalis MES kelia ambicingą tikslą apsieiti be vienkartinių indų

 

Nėra komentarų