Namai

Vaikų kambario grindys: kaip išsirinkti geriausią kilimą

Print Friendly, PDF & Email

Vaikų kambarys yra vieta, kurioje mažieji neišvengiamai praleidžia daugybę laiko žaisdami, mokydamiesi bei ilsėdamiesi. Todėl labai svarbu, kad ši erdvė būtų ne tik patogi ir saugi, bet ir skatinanti kūrybiškumą. Vienas iš būdų kaip to pasiekti yra sukurti tinkamą vaikui erdvę, kurios dalis yra ir vaiko poreikius atsakantis kilimas. Tinkamai parinktas kilimas turi atitikti tiek funkcionalumo, tiek ir estetikos reikalavimus, tad šiame straipsnyje panagrinėsime svarbiausius veiksnius, kuriuos verta turėti mintyje, renkantis vaikų kambario kilimą ar kilimėlį.

Medžiaga ir kokybė

Vaikai kartais gali būti labai judrūs, tad kilimo medžiaga ir kokybė turi būti tikrai geri, kas nepasiduotų net ir intensyviam kilimo naudojimui. Minkštas ir patogus kilimas gali būti puikus pasirinkimas, leidžiantis vaikams žaisti ant grindų. Belieka nutarti ar rinksitės natūralias medžiagas, kurios puikiai dera su ekologiškomis tėvų nuostatomis ar sintetines medžiagas, kurios lengvai valomos ir yra atsparios dėmėms.

Spalva ir dizainas

Vaikų kambario kilimo spalva ir raštas yra pirmieji dalykai, į kuriuos verta atkreipti dėmesį. Svarbu pasirinkti spalvą, kuri harmoningai derėtų su likusiu kambario interjeru ir harmoningai jį papildytų. Vaikams patinka ryškios ir linksmos spalvos, tačiau nepamirškite, kad tai greičiausiai yra ir vaiko miegamasis, todėl kambario atmosfera neturi būti pernelyg ryški.

Saugumas ir higiena

Šios savybės yra itin svarbios vaikų kambario kilimo pasirinkime. Pasirinkite kilimą ar kilimėlį su prilimpančiu pagrindu ir neslidžia danga, kad išvengtumėte traumų ir kitų, su slydimu susijusių problemų. Maža to, svarbu, kad kilimas būtų lengvai valomas ar skalbiamas, kad galėtumėte išsaugoti higienišką vaiko kambario aplinką.

Forma ir dydis

Vaikų kambario kilimo forma ir dydis taip pat yra reikšmingi veiksniai, nes kilimas turėtų atitikti kambario plotą ir planą. Apgalvokite, kaip vaikai naudos šią erdvę: jei daug žais ant grindų, didesnis kilimas gali suteikti daugiau komforto, o jei mažieji dažnai žaidžia sėdėdami, mažesnis kilimėlis gali būti tinkamesnis ir patogiau valomas.

Ilgalaikis planas

Renkantis vaikų kambario kilimą, verta pagalvoti ir apie ateitį. Vaikas auga ir jo poreikiai greičiausiai keisis, tad kilimas turėtų atitikti ne tik dabartinius, bet ir būsimus kambario naudojimo būdus. Pasirinkite kilimą, kuris bus tinkamas ir mažiems, ir dideliems vaikams ir taip sutaupysite būsimus kambario atnaujinimo kaštus.

Pirkite internetu

Kai jau nutarėte kokio kilimo reikia Jūsų vaikų kambariui, belieka kilimą įsigyti. Geriausia tai padaryti internetu – tai ne tik padės priimti nešlišką sprendimą, po ranka turėti reikiamus namų matmenis, bet ir išspręs gausybę logistikos problemų, o platų ir puikų vaikiškų kilimų pasirinkimą rasite https://www.dubingiai.lt/kilimai/vaikiski-kilimai/, belieka įsigyti ir džiaustis!

Kad ir kokį kilimą pasirinksite, nepamirškite, kad vaikai nori savo erdvę kurti patys, tad visi kartu susėkite prie kompiuterio ekrano ir drauge išsirinkite patį gražiausią ir praktiškiausią kilimą vaikų kambariui.

Pranešimo spaudai organizatorių nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.