Vera ir Jolanta: versle sėkmę lemia socialinis kapitalas (2017-10-21)

Versli 5 vaikų mama Jolanta Pileckienė (viduryje) su klientėmis verslios mamos Veros Gorbačiovos (už kadro) įkurtoje studijoje 7 WALLS STUDIO.

Dvi mamos – fotografė Vera Gorbačiova ir tinklinės rinkodaros verslininkė bei makiažo specialistė Jolanta Pileckienė – versle nepabijojo moteriškos draugystės: abi nusprendė papildyti viena kitos teikiamas paslaugas, pasinaudoti viena kitos socialiniu kapitalu ir kartu kurti vertę klientams.

Jau šeštus metus tinklinės rinkodaros versle besisukanti Jolanta laidoje prisipažins, kad jai smagu dalintis patirtimi ir patarimais su pirmuosius žingsnius versle žengiančia Vera – tai ir pagalba, ir savotiška duoklė verslumo dvasiai. Kodėl abi mamos nepasirašė bendradarbiavimo sutarties? Ar visada versle galima kliautis tik garbės žodžiu? Kaip užmegzti dalykinę partnerystę ir kokios grąžos iš jos tikėtis? Ar versle būtina tapti draugėmis?

Su bendrais Jolantos ir Veros projektais kviečiame susipažinti 7 WALLS STUDIO feisbuko paskyroje.

Laida „Versli mama“ rengiama kartu su portalo partneriu Žinių radiju (www.ziniuradijas.lt) Spauskite ant laidos studijos nuotraukos ir klausykite!

vera ir jolanta

Laida su verslių mamų duetu Vera Gorbačiova ir Jolanta Pileckiene

 


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.