Renginiai

Versli mama Laura rengia pirmuosius Metų senjoro rinkimus

Print Friendly, PDF & Email

Auksiniam gyvenimo rudeniui skirtą žurnalą 60+ leidžianti versli mama Laura Balčiūtė ir toliau kupina naujų idėjų. Vos prasidėjus spaliui, kai minimas Senjorų mėnuo, visus veiklius ir inovatyvius šalies senjorus jos komanda pakvietė dalyvauti pirmą kartą Lietuvoje rengiamuose rinkimuose „Metų senjoro rinkimai 2020“. Siūlykite ir savo kandidatus!

Idėjos autorė, nemokamo žurnalo senjorams redaktorė Laura teigia, kad mus supa daugybė veiklių, kūrybiškų, nuostabių senjorų, tačiau jiems ne visuomet skiriama pakankamai dėmesio, o jų veikla lieka nepastebėta.

„Metų senjoro rinkimai gali ne tik padėti apie gerus senjorų darbus, gyvenimo nuopelnus bei talentus pranešti garsiai, tačiau kartu priminti visuomenei, kad mus supantys senjorai nėra „nurašyti“ – jie aktyviai prisideda prie visuomenės gėrio kūrimo, o gyvenimas brandžiame amžiuje neabejotinai gali būti įdomus“, – įsitikinusi versli mama.

Lauros manymu, senjorų veikla ir patirtis yra verti būti išgirsti ir įvertinti, o žurnalo „60+“ komanda, kartu su partneriais, pasirūpins, kad įvertinimas būtų tinkamas.

Komisija ir nominacijos

„Metų senjoro rinkimai 2020“ vyks nuo spalio 5 d. iki spalio 24 d.

Iki spalio 18 d. visi senjorai kviečiami pretenduoti net į tris nominacijas: „Metų veikliausias“, „Metų inovatyviausias“ ir „Metų sveikuolis“.

„Dalyvaukite rinkimuose ir leiskite visiems sužinoti apie Jūsų nuopelnus ar malonumą teikiančias veiklas. Papasakokite apie save ir atsakykite, kodėl nusipelnėte būti išrinktas nugalėtoju! O gal pažįstate tą, kuris nusipelnė apdovanojimo, tačiau nedrįsta jo pasiimti? Padėkite visiems apie tai sužinoti, užpildydami registracijos anketą už jį“, – kviečia Laura.

Registruotis vienoje iš kategorijų galite naujienų portale „60+“ – Metų senjoro rinkimai 2020. Devyni daugiausiai simpatijų surinkę dalyviai pateks į antrąjį rinkimų etapą.

Spalio 19–23 d. trys visuomenei gerai žinomi žmonės – aktorė Nijolė Narmontaitė, sporto, politikos bei visuomenės veikėja Joana Bartaškienė bei televizijos laidų vedėjas ir režisierius Vytenis Pauliukaitis – iš devynių į finalą patekusių senjorų rinks nugalėtoją – Metų senjorą!

„Nereikia drovėtis ir galvoti, jog mes, senjorai, jau niekam nereikalingi. Juk dirbdami jautėmės gerai, pagerbti už savo atliekamą darbą, o išėjus į pensiją dažnai užsisėdime, nebenorime pasirodyti visuomenei. Labai svarbu parodyti, jog mes dar galime! Paklauskite savęs – o kodėl aš negalėčiau? Kodėl negalėčiau atsidurti ant žurnalo viršelio? Nebijokite pasirodyti, pasididžiuoti, pasidžiaugti savo amžiumi ir pasiekimais!“ – į klausimą, kodėl senjorai turėtų dalyvauti „Metų senjoro 2020“ rinkimuose, atsako J. Bartaškienė.

Metų senjoro rinkimai2_versli mama

________________________________________________________________________________

Taip pat skaitykite:

Versli mama Laura žurnalą senjorams įtaisė prekybos centro lentynose

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.