Vienoje klinikoje – visa grožio paslaugų paletė

Print Friendly, PDF & Email

Kuo daugiau esame užimti ir siekiame protingai išnaudoti brangų laiką, tuo labiau ieškome sprendimų, kurie padėtų efektyviau pasiekti tikslus. Darbų planavimas, pirkinių sąrašas, prekių įsigijimas vienu metu ilgesniam laikui taupo mūsų laiką. Prie efektyvių sprendimų prisideda estetinės ir lazerinės medicinos klinika „Era Esthetic“, savo padaliniuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje siūlanti puokštę grožio ir odos sveikatos procedūrų.

Vienu kartu čia galite lazeriu šalinti plaukus, jauninti ar drėkinti veido odą, pašalinti apgamą, gydyti aknę, šalinti riebalus ir dar daugiau. Kaip galite sustiprinti savo grožį padedami „Era Esthetic“ gydytojų ir specialistų?

Pažangiausi ir galingiausi lazeriai – plaukams ir apgamams šalinti, odai gražinti

Lazerinės dermatologijos paslaugos – tarp populiariausių klinikos procedūrų. Ne be reikalo – skirtingi lazeriai, atlikdami skirtingas funkcijas, sprendžia įvairias problemas. Pavyzdžiui, plaukų šalinimas naujos kartos galingiausiais aleksandrito lazeriais „GentleLase Pro“ ir „GentleMax Pro“ gerokai pranoksta įprastas depiliavimo priemones: peiliukus, epiliatorius ar kremus.

Plaukų šalinimas lazeriu ne tik leidžia pamiršti apie įaugusius plaukelius, odos sudirgimą, bet ir taupo laiką bei pinigus. Vidutiniškai reikia 6 procedūrų kurso, kad plaukeliai nustotų augti. Viena procedūra veido srityje trunka kelias minutes, plaukų šalinimas kojų srityje – apie pusvalandį.

Lazeriai skirti ne tik plaukams, bet ir apgamams, pigmentinėms dėmėms, karpoms šalinti. Klinikose „Era Esthetic“ odos dariniai nugairinami CO2RE lazeriu taip tiksliai, kad aplink esanti oda nepaveikiama. Pasaulyje įvertintos JAV kompanijos „Candela Medical“ pagamintais lazeriais taip pat šalinamos išsiplėtusios venos, nepageidaujamos strijos, atsiradusios dėl staigaus svorio netekimo arba padidėjimo. Skirtingi lazeriai naudojami odai jauninti bei atnaujinti.

Lazerinė dermatologija šiuolaikiniame pasaulyje yra visiškai įprasta, ir šiomis paslaugomis naudojasi įvairaus amžiaus žmonės, o juos vienija vienas tikslas – patogus ir malonus gyvenimas. Jokie apgamai, venų „voratinkliai“ ant kojų ar plaukeliai nesustabdys jų nuo mėgavimosi gyvenimu.

Estetinė dermatologija ir kosmetologija: odos jauninimas, riebalų šalinimas, plaukų augimo skatinimas

Botulino injekcijos, odos atjauninimo procedūra „Hydrafacial“, deguonies terapija „Intraceuticals“, nechirurginis odos patempimas „Thermage CPT“ – tai „Era Esthetic“ pacientų pamėgtos profesionalios kosmetologijos ir estetinės medicinos procedūros. Tačiau klinikos gydytojai ir specialistai teikia jų dar daugiau.

Jei nežinote, ko Jūsų odai reikia, bet norite patrauklaus vaizdo veidrodyje, jie Jus mielai pakonsultuos ir iš plataus procedūrų sąrašo parinks Jums tinkamiausią procedūrą.

Kas šios TOP procedūros? Jei Jūsų oda stokoja drėgmės dėl sauso odos tipo arba dėl aplinkos sąlygų ir norite atjauninti odą – Jums gali būti rekomenduota intensyvi procedūra „Hydrafacial“, kurios poveikis – įvairiapusis: oda atnaujinama, giliai išvaloma, intensyviai drėkinama, sprendžiamos įvairios odos problemos ir pristabdomas odos senėjimas.

Trokštamo gyvybingumo odai suteiks deguonies terapija „Intraceuticals“, kuri paskatins hialurono rūgšties sintezę, išlygins odos paviršių ir švelnins raukšleles.

Vyresnėms pacientėms patinka nechirurginis odos patempimas „Thermage CPT“, kuris gali būti taikomas tiek veido, tiek kūno odai. Jaunesnėms pacientėms, kurias kamuoja raukšlės viršutinėje veido dalyje, gydytojai rekomenduoja taikyti botuliną. Tai tik kelios iš daugelio estetinės dermatologijos procedūrų, kuriomis galite lepintis „Era Esthetic“ klinikose.

Klinikose atliekamos ir įvairios kosmetologinės paslaugos – nuo mezoterapijos, veido valymų, iki riebalų šalinimo šalčiu „Cocoon CoolTech“ ir plaukų slinkimo gydymo aparatu „HairMax“. Procedūrose naudojama prabangi ir efektyvi profesionalams skirta RVB SKINLAB, „Diego Dalla Palma“ ir kitų prekių ženklų kosmetika. Jei procedūros poveikis patiks, priemones galėsite įsigyti ir pratęsti grožio kelionę namuose.

Klinikose „Era Esthetic“ galite visapusiškai sustiprinti pasitikėjimą savimi, nes specialistai čia rūpinasi Jūsų grožiu nuo galvos iki kojų. Čia teikiamos gerokai daugiau nei veido procedūros – šalinami riebalai, odos dariniai, stangrinama viso kūno oda, gydomas plaukų slinkimas.

Jei vertinate savo laiką, atsiduokite į rankas klinikose „EraEsthetic“ dirbantiems profesionalams – jie išklausys Jus, nuodugniai ištirs odos būklę, ir paskirs tinkamiausią procedūrą. Palikite rūpesčius už durų ir atsiduokite į patikimas profesionalų rankas.

Užsakymo Nr. K2021-002.

Nėra komentarų