Moteriškai

Ženk link tavo širdies verslo (kaip pažinti save ir pradėti uždirbti iš to, ką moki ir myli)

Print Friendly, PDF & Email

Nežinau, kaip jūs, bet dauguma iš mūsų, verslių ir veiklių mamų, nenori grįžti į samdomą darbą, nori verslauti, dirbti sau, o pagrindinis to motyvas, be abejonės, yra noras daugiau laiko praleisti su savo vaikais, turėti lankstų darbo grafiką, kuris leistų būti šalia savo vaikų ne tada, kai tu gali, o tada, kai jiems to reikia, dauguma nori uždirbti iš to, ką moka ir myli daryti, svajoja darbą vadinti laisvalaikiu.

Ir tau tas artima? Dabar pat griebk popieriaus lapą, rašiklį ir pirmyn į pažintį su savimi: laukia aštuoni ypač vertingi žingsniai.

Dėmesio, atsakymai į toliau nurodytus klausimus yra labai svarbūs tavo sėkmei, todėl jiems skirk tiek laiko, kiek reikės, ir būk labai nuoširdi prieš save. Labai tikėtina, kad po šio mini savianalizės kurso sužinosi ne tik kurioje srityje tu nori pradėti verslą, bet ir pamatysi tą kelrodę žvaigždę, kaip pasiekti savo tikslą.

Taigi, pradedam:

Pirma, užrašyk visus darbus, kuriuos esi turėjusi. Visus. Pagalvok ir užrašyk, kokias užduotis juose atlikdavai ir apibrauk tas, kurias labiausiai mėgai, kuris darbas tau kėlė daugiausiai pasitenkinimo?

Antra, užrašyk tai, ką esi mokiusis, nesvarbu, kad studijos/pamokos nėra baigtos iki galo. Paklausk savęs, ką labiausiai mėgai?

Trečia, surašyk visus savo pomėgius: kokie dabartiniai tavo hobiai, o ką mėgai ankščiau?

Ketvirta, apibūdink savo idealų darbą. Tau padės, tai ką jau esi užrašiusi, t.y. kokį darbą, užduotis labiausiai mėgai, ką labiausiai patiko mokytis, ką labiausiai mėgsti daryti.

Penkta, perskaityk savo idealaus darbo apibūdinimą garsiai.Aprašyk, kaip tu jaustumeisi dirbdama šį darbą, kokie jo didžiausi pliusai, ką jis tau duotų.

Šešta, apibūdink savo pareigybę idealiame darbe (pavyzdžiui, to ir to konsultantė, to ir to specialistė), kokios tavo kompetencijos? Perskaityk tai kelis kartus garsiai.

Septinta, paklausk savęs, kodėl tu to nori, kas iš to, kaip jausiesi dirbdamas šį darbą kiekvieną dieną (būk atsargi, nes gal tave ši veikla džiugintų tik tuomet, jei užsiimtum ja tik kartą du per mėnesį, o kiekvieną dieną)?

Aštunta, surask žmogų, kuris jau dirba tavo idealų darbą tavo idealioje pareigybėje (jei jau egzistuoja) ir kuris yra sėkmingas toje srityje. Pasiteirauk (arba sužinok), apie pirmuosius jo žengtus žingsnius, įveiktus sunkumus, turimus privalumus, asmenines savybes.

Devinta, pabandyk susidėlioti konkretesnį veiksmų planą – kada ką darysi, kad dirbtum savo svajonių darbą ir užimtum savo svajonių pareigybę!

Linkime sėkmės savo širdies kelio paieškose, mes žinome, tu jį rasi! O jei šis mini savirealizacijos kursas suveiks, būtinai papasakok mums!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.