Aktualu

AHK biuro vadovė: vokiečiai tiesos į vatą nevynioja

Print Friendly, PDF & Email

 Galai žino, pasisekė mums visoms čia ar nelabai, bet balandžio 5 d. edukacinėje konferencijoje „Aš – versli mama“ pavasario žiedų gaivos ir džiugesiu gausim mėgautis vėliau: teks įtemptai dirbti ir dėtis į galvą rimtus, kartais ne visai patogius patarimus tiek apie verslavimą užsienyje, tiek apie deramą vaikų auklėjimą. Pranešimą apie verslo Vokietijoje ypatumus skaitysianti AHK biuro Vilniuje vadovė Audronė Gurinskienė žiniasklaidai yra sakiusi, kad vokiečiai apie Lietuvą nežino nieko, arba žino labai mažai, todėl dalykinių susitikimų metu reikia prisiminti, kad pirmą įspūdį galima padaryti tik vieną kartą.

Pasak ponios Audronės, vokiečiai pasižymi dalykiškumu ir nėra linkę tuščiažodžiauti su kolegomis, taip pat garsėja tuo, kad yra tik vienos savo darbo srities specialistai. Lietuvoje svarbūs reikalai įmonėje nevyksta be direktoriaus palaiminimo, o Vokietija šiuo klausimu gerokai demokratiškesnė. Dar viena vokiečių savybė – tiesmukiškas kritikos išsakymas, nes, jų manymu, tik nedviprasmiškai paaiškinus reikalą, žmogus gali deramai pasitaisyti ir tobulėti.

Nuo 1995 metų Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmuose Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje (AHK) dirbanti Audronė Gurinskienė biurui Lietuvoje pradėjo vadovauti prieš gerus 3 metus. Edukologinį išsilavinimą (specializacija – vokiečių kalba ir pedagogika) turinti pranešėja yra sukaupusi tiek ilgametės patirties ekonominio Vokietijos ir Lietuvos bendradarbiavimo plėtojimo srityje, kad savo įžvalgomis, geromis, linksmomis ir liūdnomis lietuvių verslo istorijomis Vokietijoje tikrai galės dosniai pasidalinti su kitomis versliomis mamomis.

AHK biuro Lietuvoje vadovės Audronės Gurinskienės pranešimas apie ėjimo į Vokietijos rinką ypatumus – balandžio 5 d. nuo 12 val.  

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.