Aktualu

Diana Lodienė: 3 priežastys, kodėl „Aš – versli mama“

Print Friendly, PDF & Email

Diana Lodienė – tikrų tikriausia versli mama: užaugino sūnų, apsigynė socialinių mokslų daktarės vardą, susikrovė sėkmingą patirties bagažą, dirbdama samdomą darbą, o dabar turi nuosavą verslo procesų perprojektavimo įmonę. Kovo pradžioje Kaune vykusioje edukacinėje konferencijoje „Aš – versli mama“ Diana skaitė pranešimą apie savęs pozicionavimą. Šįkart su portalo skaitytojomis ji dalinasi rekomendacijomis – 3 priežastimis, kodėl verta tapti edukacinės konferencijos Vilniuje (ir visų kitų paskesnių konferencijų) dalyvėmis, o gal ir pranešėjomis?

1 priežastis: portalo rengiamos konferencijos lektoriams – gera proga pasidalinti sukaupta patirtimi ir žiniomis. „Kas sukaupta, ant kupros nenešiosi, juo labiau kad tavosios žinios gali būti naudingos kitoms savo tikslų siekiančioms moterims“, – įsitikinusi lektorė. Išties, po Dianos paskaitos kelios mamos prisipažino supratusios, ką darė ne taip: viena ant vizitinės kortelės nerašė savo vardo ir pavardės, tik verslo pavadinimą, kita buvo susikūrusi verslo niekaip nereprezentuojantį elektroninio pašto adresą.

2 priežastis: nieko atsitiktinio nebūna – nuėjusi į konferenciją, visada gali susipažinti su tokiu žmogumi, kurio tau seniai reikėjo. „Aš visada randu naujų kontaktų, kurie ilgainiui išauga į bendradarbiavimą”, – tvirtina Diana.

3 priežastis: tokios edukacinės konferencijos – tai būdas pakeisti aplinką ir praplėsti akiratį. Pasak Dianos, grįžus iš gerą nuotaiką ir teigiamą energiją spinduliuojančio verslių mamų susibūrimo namo, požiūris į tą pačią standartinę situaciją visada tampa kitoks.

O apibendrintai tariant, bendravimas ir bendradarbiavimas – tai pagrindinės edukacinių konferencijų „Aš – versli mama“ naudos. Prisijungsite prie mūsų balandžio 5-ąją Vilniuje?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.