Moteriškai

Dantų balinimas: efektyviausi būdai ir procedūros istorija

Print Friendly, PDF & Email

Dantų balinimas, turbūt visiems gerai žinoma ir pažįstama procedūra. Tačiau ar žinojote, kad ji turi gilias ištakas ir tai nėra XXI amžiaus procedūra? Dantų balinimas medicinoje taikomas apie 4 000 metų. Žinoma, šių dienų taikomos ar bent kiek artimesnės technologijos pradėtos taikyti vos prieš kelis šimtus metų, o moderniausi balinimo metodai dar tik prieš dešimtmetį. Vis dėlto, tai procedūra, kuri su laiku vis labiau tobulėja, tampa saugesnė, greitesnė ir efektyvesnė.

Dantų balinimo būdai

Šiuo metu populiariausi balinimo būdai yra balinimas kapomis, „Zoom“ technika, endodontinis dantų balinimas bei balinimas klinikoje. Būtent pastarasis atliekamas odontologijos klinikoje bei trunka apie valandą. Įprastai tai – veiksmingiausias būdas. Procedūros metu naudojamos veikliosios medžiagos, kurios aktyvuojasi naudojant helio lempą. Būtent čia ir slypi greito balinimo paslaptis. Ypač efektyviam dantų balinimo efektui pasiekti rekomenduojama tai daryti iki trijų procedūrų.

Šiuo metu dantų balinimas Vilniuje atliekamas šiose klinikose, kurios yra bene populiariausios sostinėje: „Šypsenų alėja“, „Aušra Dens“, „Skaitmeninės šypsenos“, „Majų odontologijos klinika“, „Royal dental clinic“, lazerinės estetikos klinika „Novana“, „Divadenta“, odontologijos namai „Balta lapė“, „Dantukų pasaulis“, „Joladenta“, „Šypsenos akademija“, „Miesto medicinos centras“, „Papadent“ ir „Beadenta“.

Šiuolaikinio dantų balinimo pradmenys

Bene pagrindinis šiuolaikinio dantų balinimo kaltininkas yra Holivudas. Juk būtent televizijos ekranuose, žurnaluose bei žvaigždžių renginiuose pradėjo spindėti pasaulio garsenybės su vis baltesnėmis šypsenomis, kurių vėliau užsigeidė ir gerbėjai, žiūrovai bei visas pasaulis. Per paskutinius dešimt metų šios procedūros populiarumas išaugo net ketvirtadaliu ir, o Amerikoje – daugiau.

Tinkama dantų priežiūra

Taip, balinimas padeda turėti žymiai baltesnius dantis. Tačiau yra ir kitas būdas turėti spindinčią šypseną. Tai – nuolatinė tinkama dantų priežiūra. Juk užtenka nuolat tinkamai valytis dantis ir turėsite juos sveikesnius. Taip pat atsisakyti dažančių ar kenksmingų produktų, kurie tamsina ir kenkia dantims. Taip išsaugosite ir turėsite sveikus bei gražius dantis.

Partnerio turinys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.