Moteriškai

Rankų darbo dovanos: į rankas čiumpame vąšelį

Print Friendly, PDF & Email

Po truputį artėjant didžiosioms metų šventėms, vėl imame dairytis dovanų idėjų. Dovanos mergaitei, dovanos vyrui, dovanos mamai… Tai bene populiariausios „Google“ paieškos. Ir, iš tiesų, o ką dovanoti artimiesiems? Niekas nepaneigs, jog rankų darbas – nuoširdžiausia dovana, kuri išlydis kiekvieno artimojo širdį. Tad šiandien – apie nėrimą vąšeliu.

Kokie žmonės dažniausiai susidomi šia veikla?

Malonumas savo rankomis sukurti daiktą, pajusti jo atsiradimo kelią nuo idėjos iki paskutinės kilpelės. Dažniausiai nėrimu susižavi pirmojo vaikelio susilaukusios moterys. Tuomet jas užplūsta didelis noras kurti ką nors savo namams, vaikui. Galimai, moteryje tuo metu susikaupia didelė kūrybinė energija ir potencialas, kurį norisi įgalinti. Buvimas namuose taip pat įkvepia ieškoti kokios nors prasmingos, bet nesudėtingos veiklos, kuria užsiimant būtų galima bet kada baigti, vos tik mažylis nubunda.  Tas pats galioja ir močiutėms, kurios laukia anūkų. Jos irgi ima nerti arba megzti įvairias grožybes mažiesiems. Tai rankų darbo prekės vaikams, kurios kuria ypatingą ryšį tarp vyresniojo ir mažiausiojo šeimos nario.

Nuo ko pradėti, norint išmokti nerti?

Pačiai pradžiai geriausia nerti padėkliuką arba krepšiuką. Jiems pagaminti reikalingi patys nėrimo pradmenys, kuriuos lengvai perprasite iš interneto ar knygelių.

Tiesa, dešiniarankių ir kairiarankių nėrimas – skiriasi. Kairiarankiai žmonės neria veidrodiniu principu. Viskas vyksta priešingai. Net pats elementų sujungimas vyksta atvirkščiai, tačiau viskas įmanoma ir išmokstama.

Kokį vąšelį rinktis?

Įrankis turi teikti malonumą, būti estetiškai patrauklus. Žinoma, šalia to svarbu galvutės dydis. Pasimatuoti vąšelį – labai paprasta. Tereikia, kad ant jo kabliuko uždėtas siūlas nebūtų storesnis už kabliuko įdubimą.

Kas svarbiausia neriant vąšeliu?

Svarbiausia skaičiuoti stulpelius ir mintimis nenukrypti nuo jų skaičiaus. Ši koncentracija – ne tik pabuvimas su savimi, bet ir malonumas kurti, užbaigti darbą, matyti rezultatą ir juo džiaugtis. Galiausiai, jį padovanoti artimajam.

Partnerio turinys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.