Namai

Ką daryti nukentėjus dėl defektinio produkto naudojimo?

Print Friendly, PDF & Email

Jei patyrėte traumą dėl produkto, kuris turi defektą ir nėra tinkamas naudoti, labai svarbu nedelsiant imtis tam tikrų veiksmų, kad apsaugotumėte sveikatą ir apgintumėte savo teises. Jūsų patogumui, šiame straipsnyje trumpai aptarsime, kaip turėtumėte elgtis, jei patyrėte bet kokį sužalojimą besinaudojant defektiniu produktu.

Nedelsiant kreipkitės į gydytoją, kad apsaugotumėte savo sveikatą

Visų pirmiausia, nepriklausomai nuo to, ar jūsų patirtas sužalojimas yra lengvas ar stiprus, būtinai kreipkitės į gydytoją. Atminkite – sveikata yra svarbiau už viską, todėl nedelskite ir apsaugokite savo sveikatą. Taip pat vertėtų paminėti, kad tokiu būdu užfiksuosite medicininį įrašą dėl patirtos traumos, kuris pravers tolimesniems veiksmams. Pavyzdžiui, jei prireiktų žalos sveikatai kompensacijos ieškoti teisiniu keliu.

Išsaugokite visus turimus įrodymus, kad pagrįstumėte savo sužalojimus

Toliau, įsitikinus, kad jūsų sveikatai negresia pavojus, išsaugokite visus turimus įrodymus. Defektinis produktas, jo pakuotė, čekis, sužalojimo nuotraukos ir vieta – visa tai padės jums sukurti tvirtą pagrindą kompensacijai gauti. Ypač tuomet, jei prireiktų pateikti ieškinį ir žalos atlyginimo paieškų procesus patikėti teisininkams.

Kreipkitės į teisininką, kad išsiaiškintumėte, ar turite pagrindą gauti kompensaciją

Galiausiai, ne visuomet paslaugos teikėjai gali būti nusiteikę diskusijoms ar net neigti defektinio produkto žalą. Norėdami apginti savo teises ir sužinoti, ar jums galimai priklauso kompensacija už patirtą traumą, kreipkitės į asmeninių sužalojimų teisininką. Šios srities specialistas įvertins visas su jūsų sužalojimu susijusias aplinkybes ir patars, kaip būtų efektyviausia elgtis toliau.

Tai tik keli žingsniai, tačiau jie itin svarbūs siekiant apsaugoti savo sveikatą ir apginti savo interesus. Net tais atvejais, kai viskas atrodo labai painu ir nė neįsivaizduojate, prieš ką turėtumėte teikti ieškinį ir kur kreiptis, neignoruokite problemos. Nepriklausomai nuo to, jums reikalinga teisininkų konsultacija Lietuvoje ar gyvenate užsienyje ir jums patars užsienio teisinę sistemą puikiai išmanantis lietuvių advokatas Londone, svarbu suprasti – šioje teisės srityje didelį žinių bagažą sukaupęs specialistas suteiks vertingą konsultaciją, padės susidėlioti planą ar išspręsti net itin sudėtingus klausimus.

Pranešimo organizatorių nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.