Ką galima padovanoti Kalėdų proga?

Print Friendly, PDF & Email

Artėjant Kalėdų laikotarpiui pradedama galvoti ir apie dovanų idėjas artimiesiems bei draugams. Kadangi Kalėdos yra šilta šventė nesinori per daug išlaidauti, o geriau padovanoti tokią dovaną, kuri ir atspindi šį metų laiką. Tiesa, kartais nutinka atvejų, kai pritrūksta originalių idėjų, todėl geriau visko nepasilikti paskutinei minutei ir apie dovanų idėjas pagalvoti iš anksto. 

4 taisyklės, kuriomis reikia laikytis renkant dovaną

  • Labai svarbu yra tai, kad nedovanotumėte tokių dovanų, kokių patys nenorėtumėte gauti arba manytumėte, jog tai yra išties nekokybiškas variantas
  • Pagalvokite ką jūsų artimasis mėgsta, kokia jo profesija arba Zodiako ženklas – toks atskyrimas padės lengviau rasti, tai ko ieškote
  • Svarbiausia, kad visko nepasiliktumėte paskutinei minutei
  • Pati brangiausia dovana tai pabuvimas su savo šeima ir draugais, todėl jeigu negalite išrinkti apčiuopiamos dovanos – skirkite daugiau laiko artimiesiems.

Dovana mamai, sesei arba draugei

Dauguma moterų mėgsta įvairias priemones, kurios yra susijusios su kosmetika, odos ar kūno priežiūra. Ir tai nebūtinai turi būti kažkokie kvepalai ar jau iš anksto sudarytas makiažo rinkinys. Tai gali būti ir geresnės kokybės nagų lakas, kuriam dažnai pagailime pinigų arba gelinio lako rinkinys, nes žinome, kad mums artima moteris mėgsta padailinti savo nagus. Taip pat, jeigu jūsų artima draugė/mama/sesė mėgsta rašyti galite padovanoti užrašų knygutė. Šiuolaikinėje rinkoje gausu įvairiausių knygučių, kurios yra ne tik vizualiai kruopščiai apdailintos, bet ir viduje galima rasti palinkėjimų, motyvacinių žinučių ir pan.

Dovana tėčiui, broliui arba draugui

Jeigu jūsų artimas vyras turi barzdą, ideali dovana galėtų būti aukštos kokybės trimeris. Juk ir vyrai kartais pamiršta save pasilepinti, todėl toks rinkinys būtų puikus būdas pagaliau prisiminti ir save. Taip pat prie trimerio galite parūpinti ir barzdos šampūną bei aliejuką. Na, o jeigu jūsų tėtis/brolis/draugas vertina stilių galima padovanoti ne tik tradicinius diržą ar peteliškę, bet ir pagalvoti apie tam tikrą garderobą – gal jūsų artimas vyras minėjo, kad norėtų tam tikro palto ar megztinio.

Nėra komentarų