Papuošalai su natūraliais akmenimis: kokius pasirinkti pagal Zodiako ženklą?

Print Friendly, PDF & Email

Natūralūs akmenys juvelyrikoje naudojami jau nuo seno. Tokie papuošalai atrodo itin elegantiškai, be to, tikima, kad jie gali suteikti stiprybės ir aplenkti įvairias negandas. Taigi, pasidomėkite, koks juvelyrikoje naudojamas akmuo jums tinka pagal Zodiako ženklą: kas žino, galbūt nauja apyrankė su jums skirtu akmeniu padės pritraukti dar didesnę sėkmę?

Avinas

Avino ženklo atstovams priskiriami šie akmenys: rubinas, turmalinas, dūminis kvarcas bei raudonų atspalvių koralas. Taip pat Avinui puikiai tinka deimantai, kurie padeda sukurti dar didesnę apsaugą kelionių metu ir gali prailginti gyvenimo trukmę. Tikima, kad deimantai šio Zodiako ženklo atstovams padeda pritraukti sėkmę ir nugalėti neigiamas emocijas.

Jautis

Jaučiams labiausiai tinka tokie papuošalai, kurie turi žalių atspalvių. Ši spalva Jaučio ženklo atstovams padeda paprasčiau užmegzti ryšius su kitais žmonėmis bei palaiko stabilią finansinę situaciją. Jaučiams labiausiai tinka papuošalai su turkiu, malachitu, žadeitu ar smaragdu, kuris skatina kūrybinę energiją.

Dvyniams

Dvyniams labiausiai tinka auskarai, apyrankės, žiedai ar kaklo papuošalai su šiltų atspalvių akmenimis. Dvyniams, gimusiems iki gegužės 31 dienos, rekomenduojama rinktis nefritą, krištolą ar agatą, gimusiems birželio 1-10 dienomis – katės akį, oniksą ar perlus, o gimusiems birželio 11-20 dienomis – safyrą, turmaliną arba kvarcą.

Vėžys

Vėžio ženklo atstovams rekomenduojama rinktis amuletus, kurie užtikrina laimingą gyvenimą ir klestėjimą. Gimusiems birželio 21-liepos 1 dieną puikiai tinka uolienų krištolas, mėnulio akmuo ar jaspis, gimusiems liepos 2-11 dienomis tinka topazas ir chrozolitas, o gimusiems liepos 12-22 d. – gintaras, smaragdas ir akvamarinas.

Liūtas

Liūto ženklo atstovams rekomenduojama rinktis deimantus, topazą, rubiną arba gintarą. Astrologai teigia, kad būtent gintaras yra galingiausias Liūto ženklo atstovų talismanas, nes jis suteikia optimizmo ir pasitikėjimo savimi.

Mergelė

Mergelėms, gimusioms rugpjūčio 24-rugsėjo 2 d., rekomenduojama rinktis jaspį, agatą ar malachitą, gimusioms rugsėjo 3-11 d. – oniksą arba kvarcą, o gimusioms rugsėjo 12-23 d. – smaragdą, topazą, safyrą arba granatą.

Svarstyklės

Papuošalai su natūraliais akmenimis padeda Svarstyklėms išlaikyti gyvybingumą, suteikia daugiau optimizmo ir pasitikėjimo savo jėgomis. Šio Zodiako ženklo atstovams rekomenduojama rinktis lazuritą, deimantus, berilį arba ametistą.

Skorpionas

Skorpionui papuošalai su natūraliais akmenimis leidžia paprasčiau kontroliuoti savo emocijas ir padeda pritraukti sėkmę. Šio Zodiako ženklo atstovai tikrai nesuklys pasirinkdami papuošalus su granatais, koralais, opalais arba rubinais.

Šaulys

Šaulio ženklo atstovams rekomenduojama rinktis ametistą, kuris suteikia ramybę, lazuritą, kuris skaidrina mintis, arba sodalitą, leidžiantį paprasčiau pasiekti užsibrėžtų tikslų.

Ožiaragis

Ožiaragiams astrologai pataria rinktis kvarcą, gintarą arba granatą. Gintaras aktyvina dvasią ir sugeria neigiamas emocijas, kvarcas ramina ir padeda pamiršti rūpesčius, o granatas suteikia daugiau energijos bei padeda atgauti vidinę ramybę.

Vandenis

Vandenio ženklo atstovams labiausiai tinka akvamarinas, skaidrinantis mintis ir jausmus, turkis, kuris padeda išvalyti aurą ir atgauti vidinę harmoniją, bei safyras, kuris skatina kūrybinę energiją.

Žuvys

Žuvims puikiai tinka ametistas, kuris suteikia ramybės, mėnulio akmuo, turkis, akvamarinas   ir rausvieji koralai. Dirbantiems protinį darbą taip pat rekomenduojama rinktis fluoritą, kuris padeda susikaupti ir susitelkti į atliekamą užduotį.

Nėra komentarų