Veidai

Kristina: kai darbas – laisvalaikis

Print Friendly, PDF & Email

Šiandien kviečiame susipažinti su Kristina – jaukių ir gražių švenčių ambasadore.

Kristina, papasakok apie save.

Kristina:Auginu 4 mėnesių sūnų – Kostuką, jis, žinoma, pats didžiausias džiaugsmas, jo labai norėjome ir laukėme, taigi dabar mano pagrindinis darbas yra rūpintis mažyliu.  Jis –mano bosos, bet juk net ir nuo griežčiausių viršininkų galima nusukti valandėlę laiko sau (šypsosi).

Ką tu vadini „laiku sau“?

Kristina: „Žinot, švenčių organizavimas bei dekoravimas ir yra mano geriausias laisvalaikis, mano pomėgis“.

Jei gerai supratau, tai rūpinimasis kitų šventėmis tau teikia džiaugsmą, taip tu realizuoji save. Sakyk, kaip ši verslo idėja susijusi su vaikelio atėjimu į šį pasaulį ir tapimu mama?

Kristina: „Turbūt kitaip, nei dauguma mamų aš pradėjau tą, ką dabar darau ne tada, kai gimus vaikeliui daugiau laiko ėmiau praleisti namuose,  o ankščiau – dar prieš Kostuko gimimą, o jam gimus net neabejojau, kad viską pavyks suderinti.“

Ir kaip sekasi? Kokios patirtys?

Kristina: „Kol kas, regis, sekasi puikiai. Pamenu, Kostui dar nė mėnuo nebuvo suėję, o aš lėkiau susitikti su klientais, pradėjau ruoštis darbams. Žinoma, turiu pagalbininkų – mano vyras nuo pirmų dienų pasilieka su vaikeliui ir puikiai susitvarko, o ir kiti artimieji, draugai mielai su juo pabūna,  kol aš darbuojuosi. Turiu pasakyti, kad ir krūvis kol kas nėra didelis, bet artėja vasaros švenčių sezonas, bus darbo, bet dėl to nesijaudinu, jei tikrai reikės, paieškosim ir auklės. Visgi pats didžiausias džiaugsmas, kad Kostas yra nuostabus vaikas, leidžia man ir pailsėti, ir išsimiegoti – viską spėju! O indai ir kiti buities darbai niekur nepabėga (šypsosi). Be to, pasimokiau, kad kuo daugiau imiesi veiklos, tuo daugiau ir padarai, laiko kažkaip stebuklingai atsiranda (šypsosi). O ir patirtys kuo puikiausios, nes galėdama dirbti ir save realizuoti, esu daug laimingesnė, manau, vaikutis tą jaučia. Ir ne tik jis. Vyras taip pat.

Ačiū pašnekovei, o dabar kviečiame pasigrožėti Kristinos darbais:

Daugiau darbų galite rasti:

https://www.facebook.com/trupinelis.lt?fref=ts

http://trupinelis.lt/

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.