Kaip stilingai dėvėti reklaminį džemperį?

Print Friendly, PDF & Email

Vienas iš efektyviausių būdų reklamuoti organizaciją – dėvėti jos logotipu papuoštus džemperius. Tačiau kartais jie lieka nepanaudoti, nes nežinoma, kaip tinkamai derinti tokius drabužius su kitais esančiais spintoje. Taigi šiame straipsnyje pateiksime keletą pavyzdžių, kaip stilingai dėvėti reklaminį džemperį.

Kuo naudingi džemperiai su logotipu?

Reklaminiai džemperiai ne tik puiki priemonė didinti įmonės populiarinimą. Taip pat jie gali padėti atskleisti jūsų organizacijos vertybes. Pavyzdžiui, jei renginio metu komandoje bus dėvimi tokie patys džemperiai, atrodysite bendruomeniški. Atitinkamai parinkta drabužio spalva, dizainas ir logotipas gali pasakyti, kokie esate: žaismingi, sportiški ar panašiai. Taip pat džemperis gali būti puiki verslo dovana atsidėkojant klientams, partneriams ar darbuotojams už pasitikėjimą. Taigi nesvarbu, kokio dydžio jūsų įmonė, ši reprezentacinė priemonė gali būti naudinga beveik visuomet.

Stilingi deriniai su džemperiu

Dažnai reklaminis džemperis lieka dulkėti spintoje. Bene dažniausia to priežastis – nežinojimas, kaip jį stilingai vilkėti. Tam, kad nereikėtų dėl to jaudintis, pateiksime keturis skirtingus derinius. Pirmasis – džemperio derinimas su baltais marškiniais po apačia, paprastomis tamsiomis kelnėmis arba džinsais ir klasikiniais sportbačiais. Toks derinys kuo puikiausiai gali tikti net einant į darbą.

Antrasis variantas – reklaminio džemperio derinimas su tokios pat spalvos sportinėmis kelnėmis ir kedais. Tokia apranga idealiai tinka laisvalaikiui, nes leidžia jaustis laisvai ir neįpareigotai. Be to, atrodo madingai. Moterys ir merginos džemperį su gobtuvu arba be jo gali laisvai derinti su trumpu klasikinio stiliaus, pavyzdžiui, klostuotu, sijonu. Prie tokios aprangos patraukliai derės odiniai aulinukai. Ilgus džemperius galima dėvėti su aptemptais dviratininko stiliaus šortais, priderinant masyvius sportbačius arba prieš tai minėtus aulinukus.

Tikimės, kad pasisėmėte bent keletą idėjų, kaip stilingai dėvėti šiuos reklaminius drabužius. Na, o jei norite juos įsigyti savo įmonės reprezentacijai, tai galite padaryti apsilankę Logobalt.lt Išsirinkite sau patinkančius džemperius iš plataus asortimento.

 

Nėra komentarų