Naujųjų metu pradžiai: 3 keičiančios dovanos sau

Print Friendly, PDF & Email

Praėjusius metus įprasta palydėti apmąstymais ir naujus pasitikti pažadais. Nauji metai – lyg naujas startas, kuris neva turėtų žymėti asmeninių pokyčių pradžią. O gal verta į 2022-uosius įžengti ne su kasmet besikartojančiais pažadais, o su jaudinančiomis dovanomis sau. Toliau – 3 dovanos, kurios leis geriau pažinti save ir išties patobulėti.

Vietoje pažadų – nuoširdi meilė sau

Nerealūs ar neįgyvendinti pažadai sau mus veda nusivylimo link. Pastebima, kad daugelis naujametinių pasižadėjimų susiję ne tik su psichologiniais, bet ir fiziniais pokyčiais. Ir viskas su tuo yra gerai tol, kol tai daroma iš meilės sau ir dėkingumo savo kūnui, o ne iš nusivylimo ar nepatenkintų lūkesčių. Pagalvokite, kas jus motyvuoja.

Pirmoji dovana sau – nuoširdi padėka savo kūnui ir nuostabūs meilės sau prisipažinimo būdai. Kalbant apie kūną, tai gali būti abonementas į baseiną, registracija į seniai pamirštas jogos treniruotes. Beje, seksologai pastebi, kad norint pamilti savo kūną, reikia jį pažinti. Taigi, nevenkite drąsiai dairytis intymių savo kūno pažinimo prekių ar kiekvieną kūno linkį švenčiančių naktinukų. Beje, kokybiškas smulkmenas galite patogiai įsigyti internetu – Romantika.lt internetinėje parduotuvėje.

Investicija į keičiančias žinias

Palepinkite save ir investuokite į naujas žinias. Kad ir kas tai bebūtų – kvalifikacijos kėlimo kursai, nauji užsienio kalbos įgūdžiai, keramikos pamokos. Tai gali būti tiek šios dienos profesijai aktualios, tiek kasdienybę paįvairinsiančios pamokos. Tokios, kurios padės naujai pažvelgti į save, pradėti daugiau keliauti, o gal net vystyti išsvajotą asmeninį projektą. Yra nuostabus posakis – tam, kad pradėtum, pradėk.

Nauja maloni veikla

Galiausiai, trečioji dovana sau yra susijusi su tiesiog malonia, nauja veikla. Ši nebūtinai turi papildyti žinių bagažą. Greičiau jau leisti atsipalaiduoti, surasti bendraminčių ar tiesiog minčių ramybę lekiančioje kasdienybėje. Nors, tikėtina, žinių bagažas ir pasaulėvaizdis plėsis natūraliai. Tai gali būti tiek fizinė, tiek emociškai „išsikrauti“ padedanti veikla. Galbūt tai nišinių kino filmų peržiūros ir diskusijos vakarai arba šokių pamokos.

Kiekvieni metai gali būti atradimų kelionė, užpildyta naujomis patirtimis. Tiesa, tam visai nereikia nerealių pažadų ar didelių finansinių investicijų. Pakanka leisti sau pasidovanoti geresnius metus – pilnus meilės sau ir naujų veiklų džiaugsmo. Iš meilės sau iškelti keli tikslai yra kur kas geriau nei dešimt kasmet besikartojančių tuščių pažadų.

 

Nėra komentarų