Aktualu

Kaip surasti gerus IT specialistus?

Print Friendly, PDF & Email

Informacinių technologijų specialistų paklausa darbo rinkoje kyla lyg ant bangos. Todėl darbdaviai, norėdami juos pritraukti į savo įmones, turi gerai pasistengti, kad galėtų jiems pasiūlyti viliojančias darbo ir apmokėjimo už jį sąlygas.

Kokios yra pagrindinės informacinių technologijų specialybės?

Informacinių technologijų sritis apima daugybę specialybių. Tai programuotojai, IT architektai, inžinieriai, administratoriai, analitikai, sistemų administratoriai, tinklo inžinieriai, projektų vadovai, IT komandų vadovai ir IT produkto vadovai, dizaineriai, kokybės užtikrinimo ir kibernetinio saugumo specialistai.

Visi šių išvardintų sričių specialistai iš tikrųjų yra verti gero atlyginimo, nes prieš įgyjant šias profesijas jiems teko įgyti daug žinių ir įgūdžių, kad galėtų kokybiškai atlikti jiems patikėtą darbą.

Kaip yra vykdoma IT specialistų atranka?

IT specialistų atranka yra vykdoma naudojantis standartizuotais  metodais, kurie yra pripažinti pasaulyje.

Atrankos metu dalyvauja IT mokslus baigę specialistai, kurie turi daug šios srities žinių, praktikos, tik jie gali padėti išrinkti tinkamiausią kandidatą į siūlomą darbo vietą.

Specialistai parenkami pagal kliento keliamus reikalavimus. Pirmiausia pokalbio metu su juo aptariami jo pageidavimai, lūkesčiai, keliami tikslai ir kiti pageidavimai skirti būsimam IT specialistui. Visos atrankos metu palaikomas ryšys su klientu, teikiama informacija apie visą atrankos eigą, kad paslaugos užsakovas ir pats galėtų įvertinti kandidatus į IT specialisto vietą.

Ko pageidaujama iš darbdavių, kurie ieško IT specialistų?

Svarbiausia, kad paslaugos užsakovas pirmojo  pokalbio metu suteiktų kuo daugiau informacijos apie savo lūkesčius ir pageidavimus, ko norėtų iš būsimo IT specialisto. Taip palengvinama pati paieška.

Turint visą šią informaciją, IT specialisto paieškos procesas akivaizdžiai pagreitėja ir būna efektingesnis.

Kokie yra naudojami IT specialistų paieškos metodai?

Kandidatai į IT specialistus ieškomi pagal specialiai tam sukurtus metodus, atsižvelgiant į jų specifikacijas, asmenines savybes, gebėjimą bendrauti, darbinius įgūdžius bei patirtį. Tai leidžia atrinkti labiausiai tinkantį kandidatą.

Atrankos metu duodamos įvairios techninės užduotys, pateikiami standartizuoti psichologiniai testai, kurie atskleidžia stipriąsias  kandidatų būdo savybes. Nuo tinkamai parinkto IT specialisto priklauso užsakovo įmonės sėkmė.

Jei jums reikia tokių specialistų, žinokite, jog jų paieška užsiima internetinė įmonė: https://www.indigroup.lt/.

Iliustracija iš https://www.pexels.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.