Kokie žaislai labiausiai patinka ikimokyklinio amžiaus vaikams?

Print Friendly, PDF & Email

Kai ieškome dovanos ikimokyklinio amžiaus vaikams, dažnais atvejais pirmiausia pagalvojame apie žaislus, kurių pasirinkimas šiuo metu yra tikrai nemažas. Tokia dovana mažuosius visuomet džiugina, tačiau dažnai kyla klausimas, kokie žaislai vaikams tikrai paliktų pakankamai didelį įspūdį. Rinktis tikrai turime iš ko, taigi, kokios prekės vaikams galėtų būti geriausiu pasirinkimu?

Stalo žaidimai

Stalo žaidimai labai patinka įvairaus amžiaus žmonėms, tad vaikai taip pat nėra išimtis. Prekyboje galime rasti ir tokių stalo žaidimų, kurie tiktų ikimokyklinio amžiaus vaikams. Puikia dovanos idėja gali būti ir tokie stalo žaidimai, kurie yra skirti visai šeimai: pasirinkę tokią galimybę galėsite būti užtikrinti, kad dovana bus tikrai naudojama pagal paskirtį ir suburs visus šeimos narius. Ilgais žiemos vakarais stalo žaidimai neabejotinai yra viena įdomiausių veiklų, kuri padovanos tikrai smagių akimirkų.

Žaislai lauko pramogoms

Žaislai lauko pramogoms puikiai pasiteisina tuomet, jei siekiate, kad vaikai daugiau mankštintųsi ir daugiau laiko praleistų lauke. Gali pasiteisinti įvairūs kamuoliai, badmintono raketės, sūpynės, ir t.t. Parinkti tinkamą dovaną galėsite ir pagal finansines galimybes: jei žaislų ieškosite internetinėje parduotuvėje, jums tereikės pasirinkti dominančią prekių kategoriją, ir tuomet vykdyti prekių atranką pagal kainą.

Lėlės ir mašinėlės

Nors šiandien vis rečiau vadovaujamasi stereotipais, kad mergaitės turi žaisti su lėlėmis, o berniukai – su mašinėlėmis, tačiau turime sutikti, kad būtent tokius žaislus dažniausiai renkasi ikimokyklinio amžiaus vaikai. Lėlės gali būti labai įvairios, todėl tikrai galėsite parinkti būtent tokią, kuri dovanos gavėjai paliktų tikrai didelį įspūdį. Jei nuspręsite dovanoti mašinėlę, taip pat turėsite galimybę rinktis iš itin gausaus tokios produkcijos asortimento, taigi, tikrai nustebinsite dovanos gavėją.

Lavinamieji žaislai

Pasiruošimas mokyklai – labai svarbus vaiko gyvenimo etapas. Šiuo laikotarpiu svarbu lavinti vaikų smulkiąją motoriką bei po truputį pažindinti su raidėmis, todėl įvairūs lavinamieji žaislai taip pat gali būti puikia dovanos idėja. Edukacinių žaislų pasirinkimas taip pat nėra siauras: galima rinktis įvairias piešimo ir lipdymo priemones, kūrybinius rinkinius, dėliones, ir t.t.

Žaislai aktyviam laisvalaikiui namuose

Žaidimai namuose taip pat gali būti pakankamai aktyvūs. Vienas galimų pasirinkimų – tai baseinas su kamuoliukais, kuris puikiai tinka vaikams nuo šešių mėnesių iki šešerių metų amžiaus. Taip pat galima pasvarstyti apie medinio arkliuko ar kitokių  žaislų įsigijimą: parduotuvėse tikrai rasite įvairių įdomių žaislų, kurie užtikrins turiningą vaiko laisvalaikį.

Pliušiniai žaislai

Mieli pliušinukai vaikams visuomet palieka didelį įspūdį, todėl tokie žaislai taip pat gali būti puiki dovanos idėja. Šiuos žaislus vaikai gana dažnai pasirenka miegui – jie padeda vaikams nusiraminti ir paprasčiau užmigti. Renkantis tokius žaislus svarbiausia įsitikinti, kad jie atitinka vaiko amžių, ir neturi pernelyg smulkių detalių, kurias vaikams gali įkvėpti ar nuryti.

Lankydamiesi vaikams skirtų žaislų skyriuje tikrai būsite nustebinti siūlomų žaislų gausa, todėl turėsite galimybę išrinkti tokius, kurie vaikui tikrai patiktų. Jei dvejojate, ar jūsų išrinkto žaislo vaikas dar neturi, galite pasitarti su jo tėveliais, kurie visuomet gali nukreipti tinkama linkme ir padėti išrinkti geriausią dovaną.

Nuotrauka – unsplash.com

Nėra komentarų