Praktiški ir laiko patikrinti sprendimai jūsų kasdienei grožio priežiūros rutinai

Print Friendly, PDF & Email

Sunku susitvarkyti su savo oda? Skamba labai pažįstamai! Nesvarbu, kur beieškotumėte, yra tūkstančiai odos priežiūros patarimų ir „stebuklingų“ vaistų, prisiekiančių išspręsti tai, kas jus vargina. Jei jums pasiseka ir randate veiksmingą produktą, atrodo, kad pagaliau galite valdyti savo odos likimą. Tačiau tokius produktus, kurie pakeičia esamą prastą padėtį, atrasti yra labai sudėtinga, ir bet kuris dermatologas skuba paaiškinti, kad dažniausiai, norint rasti sprendimus, kurie teigiama linkme pakeistų jūsų odos priežiūrą, visų pirma reikia apsilankyti gydytojo kabinete – o tai ne visada įmanoma, jei neturite laiko ar pinigų. Susumavus visą klaidingą informaciją internete, jūsų kelias į švaresnę ir sveikesnę odą gali atrodyti kaip tikrų tikriausias minų laukas.

Rečiau šveiskite odą

Geriausias patarimas, kurį kada nors galima gauti, yra labai paprastas, tačiau ypatingai svarbus – „rečiau ir švelniau šveiskite savo odą“. Labai nemaža dalis moterų kasdien naudoja veido odos šveitiklį ir mano, kad jų odoje kyla uždegimai, atsiranda spuogeliai ir odos paraudimai vien todėl, kad jos nepakankamai nušveitė odos nešvarumus. O tai reiškia, kad jos tai bando išspręsti dar dažnesniu odos šveitimu! Tačiau tai yra labai didelė klaida. Jei norite, kad jūsų oda atrodytų graži, būtų sveika ir švytinti, visiškai pakaks, jei odą šveisite du kartus per savaitę, naudodamos švelnesnį odos šveitiklį.

Tačiau vis tiek įsitikinkite, kad reguliariai pašalinate negyvą odą

Kiekvienas profesionalas teigia, kad jūsų odos priežiūra negali būti veiksminga, jei ją visada atliekate ant negyvos odos sluoksnio, primena shop.kosmetikosdnr.lt. Todėl labai svarbu kelis kartus per savaitę atlikti odos šveitimą. Žinoma, labai svarbu, kad jūs šiam tikslui naudotumėte tinkamas kosmetikos priemones, kurios turi drėkinamųjų ir šveičiamųjų savybių, atkuriančių odos pusiausvyrą. Tokiu būdu kiekvienas tolimesnis produktas, kurį naudosite, ar procedūra, kurią atliksite, bus tinkamai absorbuojamas. Taigi, užtikrinkite, jog odos šveitimą atliekate tinkamai, pašalindamos negyvas odos ląsteles, tačiau jokiu būdu neleiskite sau persistengti.

Atsispirkite norui išbandyti kiekvieną naują kosmetikos produktą

Labai didelė dalis moterų pasikliauja tuo, ką mato kosmetikos produktų reklamose. Tačiau tai reiškia, kad jos taip pat labai dažnai keičia savo grožio priežiūros rutinoje naudojamas kosmetikos priemones, nes siekia išbandyti kuo daugiau naujų produktų. Deja, bet išbandyti kiekvieną rinkoje siūlomą naują kosmetikos priemonę yra labai neteisingas ir netgi žalingas sprendimas.

Socialiniuose tinkluose vis labiau plinta visų odos priežiūros priemonių manija, o parduotuvių lentynos būna tiesiog perpildytos skirtingais kosmetikos produktais. Kad ir kokie intriguojantys būtų nauji kosmetikos produktai, svarbu išsiaiškinti, kas jums iš tikrųjų tinka, o tuomet nenukrypti nuo savo pagrindinio kelio. Nesistenkite savo odai kaskart pateikti staigmeną. Nustatykite konkrečias savo odos bėdas (t.y. sausumą, spuogus, spalvos pakitimus) ir sudarykite glaustą grožio priežiūros produktų rinkinį, kuris padėtų veiksmingai spręsti šias problemas. Ir nors nėra nieko blogo kartas nuo karto išbandyti naują kaukę ar šveitiklį, tačiau nepasiduokite manijai nuolatos išbandyti kiekvieną naują kosmetikos priemonę.

Sužinokite apie pagrindinius ingredientus ir jų poveikį

Iki šiol greičiausiai dauguma iš jūsų vengdavote skaityti kosmetikos produktų etiketes, bandydamos išsiaiškinti iš ko jie yra pagaminti. Tiesą sakant, didelė dalis moterų atsižvelgia tik į joms pažįstamą prekės ženklą ir mano, kad to turėtų pakakti norint pasirinkti tinkamą ir kokybišką kosmetikos priemonę. Tačiau nereikia nė sakyti, kad toks požiūris yra daugiau nei neteisingas. Galite būti tikros, kad jei pradėsite skaityti kosmetikos priemonių etiketes, jūsų grožio priežiūra akimirksniu pasikeis teigiama linkme. Vien tai, kad jūsų naudojamą kosmetikos produktą pagamino žinoma kompanija, dar neužtikrina jo veiksmingumo jūsų odos atveju. Jūs turite pasirinkti būtent tokias kosmetikos priemones, kurių sudedamosios dalys yra tinkamos jūsų veido odos tipui ir gali padėti spręsti konkrečias jūsų odai būdingas problemas.

Laikykitės ant kosmetikos produktų pateiktų instrukcijų

Skamba taip akivaizdžiai, bet tikrai verta tai pakartoti: skaitykite instrukcijas. Klausiate, ar tą mažą informacinę brošiūrą, kuri pridedama prie jūsų odos priežiūros priemonės, kai perkate ją kosmetikos prekių parduotuvėje? Taip, visiškai teisingai! Prieš išmesdamos ją į šiukšlių dėžę, būtinai į ją įsigilinkite, ypač jei kosmetikos priemonėje yra kokių nors veikliųjų medžiagų, pavyzdžiui, AHA (glikolio arba pieno rūgšties), BHA (salicilo rūgšties), PHA (laktobiono rūgšties) ar retinolio. Daugeliui šių ingredientų yra nustatytas konkretus laikas, kada jie turėtų būti naudojami (dažnai tik naktį), arba laikas, kurį jie turėtų būti laikomi ant odos. Jei visą tai žinosite, tuomet galėsite labai lengvai išvengti daugybės neigiamų padarinių, tokių kaip odos išbėrimai ir paraudimai.

Pavieniai ingredientai kartais yra tokie pat galingi kaip ir sudėtingos formulės

Ar kada nors vaikystėje ant žaizdų ir įdrėskimų tepdavote medų, o skaudančiai gerklei nuraminti gerdavote medaus arbatą? O galbūt paauglystėje pasirodžius pirmiesiems odos bėrimams medų esate naudojusios ir kaip veido kaukę? Medus yra stiprus antibakterinis preparatas, todėl jis kovoja su spuogais, tačiau jis taip pat yra drėgmę išlaikanti medžiaga, todėl išlaiko drėgmę odoje, o ne ją atima. Tai reiškia, kad ne visuomet būtina naudoti labai sudėtingas formules, kad galėtumėte pasiekti norimą rezultatą. Kartais pavieniai natūralūs ingredientai taip pat tampa labai puikiais pagalbininkais.

Gerti daugiau vandens iš tikrųjų yra naudinga

Turbūt ne viena iš jūsų jau nuo seno girdėjote, kad geros odos paslaptis – gerti daug vandens. Tačiau būkite sąžiningos pačios su savimi ir paklauskite savęs, ar tikrai kasdien vartojate pakankamai vandens? Labai tikėtina, kad daugumos iš jūsų atsakymas bus neigiamas. Deja, bet tai turi labai didelę neigiamą įtaką jūsų odos būklei ir jos sveikatai. Pakankamo vandens vartojimo nauda tikrai nėra apgaulė. Jei pradėsite vartoti pakankamai skysčių, tuomet jūsų oda atrodys tiesiog švytinti ir bus gerokai atjaunėjusi.

Nėra komentarų