Renginiai

Mamų mugė ieško bendraminčių (kvietimas bendradarbiauti)

Print Friendly, PDF & Email

Vilniuje „Mamų mugė“ vyksta jau 12 metų. Ne ką trumpiau ir Kaune – laikinojoje sostinėje ji duris atvers jau 16-tąjį kartą. Dabar mugės organizatorės ieško plėtros galimybių regionuose.

Iš JAV atkeliavusi idėja įsitvirtino Lietuvoje greitai, o bendraminčių būrys kasmet vis gausesnis. Tvarumo ir naudos sąjunga patinka vis daugiau žmonių, tad nieko keista, kad šiuo renginiu domisi ir Lietuvos regionų gyventojai.

Bendraminčiai, o ne turgus

„Mamų mugė“ nebesistengia įtikinti, kad ji labiau panaši į bendraminčių bendruomenę, nei į turgų ar dėvėtų rūbų parduotuvę. Vilniuje į ją renkasi ne tik tie, kurie gyvena santūriau nei kiti. Į mugę užsuka ir muzikos ar TV žvaigždės, pramogų pasaulio atstovai. Juk „Mamų mugė“ nėra tik renginys, skirtas vaikus apipirkti pigiau. Ne mažiau svarbu ir tai, jog čia mažuosius galima aprengti gražiau ir įdomiau.

24-tąjį kartą vykstanti Mamų mugė yra gerai žinoma rūpestingoms Vilniaus mamoms, gyvenančioms stiliaus ir tvarumo ritmu.

„Jei mūsų mugė būtų tik vieta nupirkti vaikui batus už 5 eurus, tai mes neatlaikytumėm konkurencijos su dėvėtų rūbų konteineriais, kurie tebeplūsta į Lietuvą“, – sako Jurga Barbora Jauniškienė, mugės sumanytoja ir rengėja.

Nori  aprėpti visą šalį

Pasak organizatorių, mugės bendruomenė nori, kad jų propaguojamos idėjos pasiektų visus Lietuvos gyventojus.

„Mūsų partneriai – žmonės, kurie vaikus rengia su meile ir rūpesčiu. O tokie išieškoti rūbai neturi virsti grindų skudurais, nešioti vos porą sykių. Vaikai greit auga, bet kokybiški firminiai rūbai verti būti naudojamais toliau“, – įsitikinusi Jurga Barbora.

Mamų mugė kviečia prisijungti kitų miestų gyventojus ir nori juos užkrėsti savo idėjomis.

„Jei žmonės važiuoja šimtus kilometrų į Lenkiją ar į Latviją apsipirkti pigiau, tai mes norime, kad atvažiuotų ir pas mus, nes pas mus ne tik pigu, bet ir gražu, tvaru ir praktiška. Atvažiuokite kur jums patogiau – į Vilnių ar Kauną. O jei mūsų idėjos jums tiks, galbūt norėsite jas pritaikyti ir savo mieste“, – ragina mugės sumanytoja.

Taigi, mugės organizatoriai laukia ne tik dalyvių, bet ir tų, kurie nori daryti „Mamu mugę“ savo mieste. Juk antrojo daiktų gyvenimo idėjos tikrai vertos Klaipėdos, Zarasų ar Biržų mamų. Todėl jei susidomėjote – „Mamų mugė“ laukia jūsų laiško šiais kontaktais.

2024 metų „Mamų mugės“ datos
  • Balandžio 12–21 dienomis – Vilniuje, „Gariūnuose“
  • Balandžio 11–21 dienomis Kauno prekybos centre „Senukai“, Draugystės g.

Iliustracijai panaudota pranešimo spaudai organizatorių pateikta nuotrauka.

Portalas VERSLI MAMA neatsako už organizatorių pateiktą informaciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.