Maxima naujas leidinys: kokios akcijos nudžiugins mums šiandien?

Šiandien dauguma mūsų yra pratę pirkti tik tokią produkciją, kuriai yra taikomos nuolaidos, tad nieko nuostabaus, kad periodiškam apsipirkimui dažniausiai yra pasirenkami tokie prekybos centrai, kurie džiugina nuolaidų gausa. Turbūt sutiksite, kad bene didžiausią akcijų pasirinkimą gali pasiūlyti „Maxima“ prekybos tinklas, kurio parduotuvėse visuomet galime rasti tikrai nemažą prekių asortimentą.

Maxima naujas leidinys padeda mums greičiau sužinoti apie įvairias taikomas nuolaidas, tad prieš planuodami apsilankymą šiame prekybos centre visada pasidomėkite šiuo metu galiojančiais pasiūlymais.

Ką rasite naujame prekybos tinklo leidinyje?

Galite būti užtikrinti, kad naujajame leidinyje rasite iš tiesų nemažai informacijos apie šiuo metu galiojančias nuolaidas.

Pirmajame šio leidinio puslapyje visuomet pateikiama informacija apie tokias akcijas, kurios gali būti aktualios didžiajai daliai pirkėjų, tad galite net neabejoti, kad visuomet rasite jums aktualios informacijos. Maxima naujas leidinys visuomet yra pakankamai informatyvus: čia galime sužinoti apie nuolaidas, kurios yra taikomos ne vien tik kasdien perkamiems maisto produktams, bet taip pat ir įvairioms kitoms prekėms.

Kas savaitę pateikiama informacija apie šiuo laikotarpiu aktualius ypatingus pasiūlymus, kurie yra taikomi skirtingoms prekių kategorijoms (buitinei chemijai, asmens higienos prekėms, viršutiniams drabužiams, ir t.t.)

Taip pat čia rasite informacijos ir apie įvairius žaidimus, kurių dalyviai turi galimybę laimėti tam tikrus prizus. Būtent todėl dar prieš vykstant į prekybos vietą vertėtų pasidomėti aktualiausiomis nuolaidomis, ir tai gali padėti dar paprasčiau planuoti savo pirkinius.

Nuolaidos „Ačiū“ kortelės savininkams

Dauguma didžiųjų prekybos centrų siūlo įsigyti nuolaidų korteles, ir „Maxima“ taip pat nėra išimtis. Šio prekybos tinklo „Ačiū“ nuolaidos kortelė leidžia džiaugtis įvairiais išskirtiniais pasiūlymais, kuriais pasinaudoję turėsite tikrai palankią progą sutaupyti pinigų.

Palanku ir tai, kad ši kortelė užtikrina ne vien tik momentinę nuolaidą: kiekvieno apsipirkimo metu į šią kortelę grįžta dalis išleistų pinigų, kuriuos galite pasinaudoti kito apsipirkimo metu.

Svarbu žinoti, kad dalis „Maxima“ nuolaidų yra taikoma būtent šios nuolaidos kortelės savininkams, tad planuojant pirkinius vertėtų į tai atsižvelgti. Įsigyti „Ačiū“ kortelę yra labai paprasta: jei jos dar neturite, paprasčiausiai užpildykite specialią anketą, ir ją pateikite „Maxima“ prekybos tinklo darbuotojui.

Kur galima peržiūrėti specialų prekybos tinklo leidinį?

Dalis mūsų šalies gyventojų šio prekybos tinklo leidinį gali rasti savo pašto dėžutėse. Jei šio leidinio negautumėte, jį galite pavartyti nuvykę į prekybos centrą: tai padės paprasčiau sužinoti apie pačius geriausius pasiūlymus.

Taip pat galite rinktis ir kitą galimybę – Maxima naujas leidinys taip pat yra skelbiamas ir internetinėje erdvėje, taigi, jį peržiūrėti galėsite naudodamiesi kompiuteriu arba išmaniuoju telefonu.

Nepraleiskite pačių geriausių šio prekybos tinklo pasiūlymų – juk „Maxima“ mus visada lepina išskirtinėmis nuolaidomis!

Partnerio turinys


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.