Ne tik horoskopai nulemia žmogaus likimą: sužinokite, ką lemia jūsų gimimo valanda

Ne tik horoskopai nulemia žmogaus likimą: sužinokite, ką lemia jūsų gimimo valanda

Esame įpratę manyti, kad Zodiako ženklams priskiriami horoskopai nulemia jų likimą, tačiau kartais nutinka ir taip, kad pranašystės neišsipildo. Žinoma, dėl to nereikėtų kaltinti astrologų: mūsų gyvenimo klostymuisi turi poveikį daugybė įvairių veiksnių, ir vienas jų yra valanda, kurią esate gimę. Taigi, ką tai turi bendro su žmonių charakteriais ir jų likimu?

Jei gimėte tarp 24:00 ir  2:00 valandos…

Esate šeimyniškas žmogus. Jūs labai vertinate saugumą ir stabilumą. Nesate linkę rizikuoti, visada mieliau renkatės žvirblį rankoje nei briedį girioje. Esate pakankamai motyvuoti, todėl visuomet siekiate užsibrėžtų tikslų, kuriuos įgyvendinti jums nėra sunku, nes į viską žiūrite realistiškai.

Jei gimėte tarp 2:00 ir  4:00 valandos…

Jums sunku nustygti vietoje, esate kupini idėjų, ir degate nekantrumu kuo greičiau jas įgyvendinti. Pasižymite komunikabilumu, jums nesunku rasti bendrą kalbą su nepažįstamais žmonėmis. Šiuo paros metu gimusiems žmonėms horoskopai neretai žada itin dideles perspektyvas.

Jei gimėte tarp  4:00 ir  6:00 valandos…

Esate labai pozityvūs, ir tuo nesunkiai užkrečiate kitus. Mėgstate būti tarp žmonių, daug dėmesio skiriate savo artimųjų gerovės užtikrinimui.  Aplinkiniai žmonės jus labai myli ir gerbia.

Jei gimėte tarp 6:00 ir  8:00 valandos…

Esate kūrybinga asmenybė, kurios galvoje gausu įvairių idėjų. Esate labai reiklūs sau ir kitiems, todėl tai padeda pasiekti užsibrėžtų tikslų.

Jei gimėte tarp 8:00 ir  10:00 valandos…

Vidinę ramybę laikote pačia svarbiausia vertybe. Jus sunku išmušti iš vėžių, todėl neretai padedate nugesinti konfliktus ar rasti kompromisą.

Jei gimėte tarp 10:00 ir  12:00 valandos…

Jums sunku nustygti vietoje, todėl vienu metu neretai atliekate ne vieną ir ne du darbus. Nors gana dažnai būnate išsiblaškę, tačiau didelis užsispyrimas jums visada leidžia pasiekti savo svajonių.

Jei gimėte tarp 12:00 ir  14:00 valandos…

Esate labai atkaklūs, todėl įvairios kliūtys jūsų negąsdina. Kelyje į tikslą galite įveikti net ir pačius didžiausius sunkumus.

Jei gimėte tarp 14:00 ir  16:00 valandos…

Mėgstate nuotykius ir naujoves, tačiau tiesiog negalite pakęsti monotonijos. Pasižymite drąsa ir ištverme, todėl galite tiesiog kalnus nuversti.

Jei gimėte tarp 16:00 ir  18:00 valandos…

Esate labai pastabūs ir įžvalgūs, tačiau niekada neskubate priimti svarbių sprendimų. Būtent tai neleidžia jums suklysti.

Jei gimėte tarp 18:00 ir  20:00 valandos…

Esate puikus draugas, kuris geba išklausyti, ir prireikus visada skuba padėti. Horoskopai tokiu metu gimusiems žmonėms neretai žada itin dideles perspektyvas.

Jei gimėte tarp 20:00 ir  22:00 valandos…

Esate labai nuoširdūs ir siekiantys padėti kitiems. Nors nemėgstate būti dėmesio centre, tačiau tiesiog traukte traukiate kitus žmones.

Jei gimėte tarp 22:00 ir  24:00 valandos…

Darbui skiriate labai daug energijos, ir tai jums padėta pasiekti užsibrėžtų tikslų. Jūsų sėkmė kitiems žmonėms neretai tampa įkvepiančiu pavyzdžiu.

 

Partnerio turinys


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.