Renginiai

Milongos vakaras Verkių rūmų erdvėje

Print Friendly, PDF & Email

Iškart nurimus Knygų mugės šurmuliui, vasario 28 d. 21 val., nenuilstanti, naujų meninės išraiškos formų ieškanti tapytoja portretistė, dainininkė ir mados dizainerė Grytė Pintukaitė kviečia visas verslias mamas į milongą – iškilmingą tango ir meno vakarą, rengiamą įstabioje Verkių rūmų erdvėje. Prieš pokylį damų ir jas atlydėjusių ponų lauks atvira  šokėjo, choreografo, mokytojo Carlo Colajanni iš Romos pamoka visiems norintiems.

Milongos tradiciją Carlo Colajanni populiarina ir įvairiose pasaulio šalyse skleidžia jau 15 metų. Menininkas yra įkūręs mokyklą Percorsotango Italijoje, veda tango šokio, kaip visų menų sintezės reiškinio, teorijos ir praktikos seminarus, yra išleidęs apie šį šokį knygą. 
„Tikiuosi, kad milongos vakaras padės atgaivinti rūmų kultūrą ir įkvėpti jai šiuolaikiškos jausmų interpretacijos, kuriai tinka visos tango išraiškos priemonės: šokis, dailė, muzika, poezija, teatras. Todėl į šiuos šokių vakarus kviečiu žinomus Lietuvos menininkus: aktorius, poetus, muzikantus, šokėjus. Vakarą puoš ypatinga nuotaika, kvapai, gėrimai”, – neįprastu re(n)giniu gundo Carlo Colajanni.
Milongos vakaro organizatoriai ir idėjos bendraminčiai tikisi sulaukti šio svečio iniciatyvos ir ateityje. Jų planuose – iki 2017-ųjų pavasario suburti stiprią milongos mylėtojų bendruomenę, kuri puoselėtų ir populiarintų tradiciją kasmet paskutinę kalendorinės žiemos dieną palydėti tango ir meno vakaru rūmuose.

Daugiau informacijos apie renginį tel. +370 673 07 613.

milonga-2

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.