Aktualu

Verslių mamų renginių kalendorius 2016-iesiems

Print Friendly, PDF & Email

Moki žodį – žinai kelią, žinai datą – planuoji verslą, keliones, mokymus ir finansus 🙂 Ačiū, mielosios mūsų, kad nuolatiniais prašymais, pasiūlymais ir netgi reikalavimais neleidžiate snūstelėti ant laurų – būtent jūsų, atkakliausiųjų, pageidavimu sėdome ir pagaliau per kelias dienas po ilgų bandymų ir taisymų parengėme verslių mamų renginių kalendorių visiems likusiems 2016 metams! 

Kaip tą kalendorių rasti?

Užvedus pelę ant rubrikos „Renginiai“, pasirodys subkategorija, kuri taip ir vadinasi – „Renginių kalendorius 2016 m.“. Spustelėkite ją ir viską sužinokite tiesiai šviesiai.

Ką tame kalendoriuje rasiu?

Visų jau suplanuotų renginių sąrašą šiems metams. Dauguma tų renginių dar neturi konkrečios datos, tik mėnesį, mat vyksta derinimai su partneriais (o jų, patikėkite, daug). Taip pat dar ne visų renginių programa baigta formuoti iki galo, tad prašome kantrybės. Tačiau vos tik sukirsime rankomis su reikalingomis pusėmis, iškart informaciją paskelbsime ir kalendoriuje. Kad nieko nepraleistumėte – prenumeruokite naujienlaiškį.

Kadangi laikomės nuomonės, jog kalendorius turi tarnauti žmogui, o ne žmogus – kalendoriui, įrašus jame pasiliekame teisę keisti.

Ar galima išankstinė registracija?

Teoriškai galima registruotis net ir nežinant tikslios renginio datos, kainos ar programos – tai suteiks pirmumo teisę patekti į dalyvių sąrašus. Kol nepaskelbta renginio programa, registracija atstos rezervacijos funkciją ir nieko nekainuos. Nusprendus renginyje nedalyvauti, tereiks atsisakyti atsiųstos sąskaitos faktūros. Nusprendus dalyvauti – ją apmokėti.

Išankstinė registracija (rezervacija) ypač aktuali svarstančioms vykti į edukacines komnferencijas išeivijoje, nes iš Lietuvos renkamos delegacijos dalyvių skaičius neviršija 10 verslių mamų. Į verslumo mokymus Graikijoje bus renkamos ne didesnės kaip 8 žmonių grupės.

O kaip kainos?

Visiems kalendoriniams 2016 m. patvirtinos tos pačios edukacinių konferencijų „Aš – versli mama“ kainos: 30 € dalyvaujančioms bendra tvarka, 20 € – Daugiavaikių šeimų asociacijos MES narėms (pateikus kortelės VISI SAVI numerį), nemokamai – pasirinkusioms portalo viešinimo paslaugų paketą.

Kainos į proginius renginius ir renginius užsienyje bus nustatomos ir skelbiamos atskirai. Pakartotinai vykstančioms į edukacines konferencijas išeivijoje taikysime nuolaidas.

Kokie artimiausi renginiai?

Et, taip ir žinojome, kad tingite pačios ieškoti 😉 Pats artimiausias renginys – jau kovo 5-ąją, IV edukacinė konferencija “Aš – versli mama” Kaune. Balandžio 5 d. V konferencija įvyks Vilniuje, balandžio 23 d. – Stokholme. O Motinos dienos proga ruošiame Verslių mamų apdovanojimus’2016. Susitikime!  

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.