Aktualu

Naujas Lauros projektas – medicinos konsultacijų platforma senjorams

Print Friendly, PDF & Email

Kai per karantiną misija patekti pas gydytoją tampa neįmanoma, verslios mamos Lauros Balčiūtės vadovaujamas projektas aktyviems senjorams 60+ tiesia trumpesnį kelią pas medicinos specialistus ir siūlo nuotolines konsultacijas interneto platformoje.

60+_Laura Balčiūtė_versli mama

Trijų vaikų versli mama Laura imasi naujų verslo idėjų net per karantiną. (Asmeninio albumo nuotr.).

Pasak Lauros, platformoje www.negaluoju.lt į visus senjorams rūpimus klausimus vos per kelias valandas atsako profesionalus medikas. Senjorai gali kreiptis į bet kurį iš 22 specialistų: vidaus ligų, dermatologą, odontologą, onkologą ir pan.

„Ne naujiena, kad specialistų kabinetai tampa vis rečiau pasiekiami: sunku gauti talonėlių, o gavus laukti reikia mėnesius, jei ne metus. Ypač nuskriausti rajonų žmonės. Atstumas tarp gydytojų specialistų ir pacientų visuomenėje vis didėja, o sveikata reikia rūpintis neatidėliojant. Kiekvienam žmogui jo ar šeimos nario skausmas, pablogėjusi sveikata yra svarbiausi DABAR, ir jis atsakymus į rūpimus klausimus nori gauti kuo greičiau“, – sako Laura, specialiai šiam projektui administruoti įkūrusi mažąją bendriją.

Nuotolinių konsultacijų idėja gimė anksčiau, kai dar nebuvo galvojama apie tai, kad pasaulį užklups tokia bėda kaip COVID-19 ir pasiekti savo šeimos gydytoją ar reikiamą specialistą taps beveik neįmanoma. Pirminė internetinės konsultacijos internetu idėja buvo spręsti medicininių paslaugų prieinamumą.

Įvertinus su koronavirusu susijusias aplinkybes ir tai, kad paskelbus karantiną, gydytojų specialistų konsultacijos tapo praktiškai neįmanomos, nuspręsta šiuolaikinėmis ryšio priemonėmis padėti sunerimusiam žmogus kuo skubiau gauti kuo išsamesnius atsakymus.

Projekto iniciatoriai, analizuojantys vis spartėjančią nuotolinių medicinos konsultacijų paklausą, kelia sau papildomų tikslų – pakeisti patekimo pas gydytoją įpročius, kad iškilus poreikiui pasikonsultuoti su mediku, būtų kreipiamasi ne į polikliniką, o ieškoma pagalbos per interneto platformą, rašoma išplatintoje informacijoje.

Kodėl kreiptis į negaluoju.lt yra geriausia išeitis pajutus negalavimą?
  • Klausimą interneto svetainėje galima pateikti patogiai ir aiškiai net ir neįgudusiam senjorui;
  • Į rūpimus klausimus per 2 val. asmeniškai telefonu atsako gydytojas specialistas;
  • Jei sunku nupasakoti žodžiais, kaip pasireiškia vienas ar kitas nusiskundimas, galima pridėti nuotrauką, kuri informatyviau atspindės esamą situaciją;
  • Internetinėje platformoje galima rasti net 22 specialistus;
  • Jokių eilių ir neramių laukimo dienų;
  • Konsultuojama nuo 8 iki 20 val., ne tik darbo dienomis, bet ir savaitgaliais.

Karantino metu visos surinktos lėšos bus skirtos gydytojams, kovojantiems su COVID-19.

Straipsnio iliustracija – iš portalo VERSLI MAMA archyvų.

_____________________________________________________________________

Taip pat skaitykite:

Versli mama Laura žurnalą senjorams įtaisė prekybos centro lentynose

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.