Padovanok savo mamai sveikatos su Ksavera Vaištariene ir gražiais vyrais*

Artėja Motinos diena. Kad nereikėtų sukti galvos, ką prasmingo ir vertingo šiemet padovanojus savo mamai,  siūlome įteikti jai tai, kas brangiausia – truputį sveikatos 🙂 Vilniaus visuomenės sveikatos biuro ir „My Hero“ komanda kviečia visas 50–65 metų amžiaus mamas į nemokamą sveikatos ir širdies stiprinimo programą!

Vilniuje naujai renkama sveikatos stiprinimo ir gyvenimo kokybės keitimo grupė ketina susitikti kartą per savaitę (iš viso 8 kartus) ir kartu ieškoti būdų, kaip tapti sveikesnėmis, žvalesnėmis ir laimingesnėmis. Susitikimuose teks bendrauti su dietologais, treneriais, kineziterapeutais, gydytojais, bus galima sužinoti daug naudingos informacijos apie sveiką mitybą, atsipalaidavimo terapijas, įvairias fizinės veiklos rūšis: mankštą, jogą, belojarą, šokį ir t. t.

„Kiekvienas susitikimas žada palikti nuostabių įspūdžių ir įkvėpti keistis – tai nebus nuobodūs teoriniai užsiėmimai, juose bus gyva atmosfera, vyks diskusijos, bendravimas, dalinimasis sava patirtimi ir, žinoma, judėjimas“, – žada biuro specialistai.

Bet nuostabiausia yra tai, kad užsiėmimus ves entuziastingos ir įkvepiančios asmenybės: Ignas Bakėjus, Mindaugas Vidugiris, Česlov Jakovič, Ksavera Vaištarienė ir daugelis kitų specialistų bei gydytojų. Kiekvienas dalyvė galės asmeniškai gauti visas rekomendacijas mitybos ir fizinės veiklos klausimais.

Sveikatos specialistai laukia Jūsų, registracija jau prasidėjo! Registruotis galite telefonu: 8 652 10707 (kontaktinis asmuo Raimonda). Registruokitės patys ir pasidalinkite šia informacija su savo artimaisiais, kurie atitinka kviečiamų asmenų reikalavimus bei norėtų dalyvauti. Vietų skaičius ribotas, tad paskubėkite!

*Į šią programą kviečiame 50–65 metų amžiaus moteris ir 40–55 metų amžiaus vyrus, turinčius riziką sirgti širdies ir kraujagyslių ligomis, bet jomis nesergančius ir turinčius vieną ar keletą rizikos veiksnių: 1) padidėjusį arterinį kraujo spaudimą; 2) padidėjusią cholesterolio koncentraciją kraujyje; 3) turinčius antsvorio ar nutukusius; 4) turinčius riziką susirgti cukriniu diabetu; 5) rūkančiuosius.

Papildoma, bet ne mažiau svarbi informacija: dalyviai su savimi turi atsinešti išplėstinį kraujo tyrimą (apie tai informuojama pirmojo susitikimo metu).

Programa prasideda balandžio 7 d. (kiti susitikimai vyks balandžio 14, 21, 28 dienomis ir gegužės 3, 12, 19 ir 24 dienomis). Susitikimų laikas – nuo 14 iki 16 val. Susitikimų vieta – VšĮ „Vilniaus kultūros, pramogų ir sporto rūmuose“ šokių salėje, antrame aukšte (Žirmūnų g. 1E, Vilnius).


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.