Renginiai

Dabar tiesiu taikymu – į Stokholmą! (registracija)

Print Friendly, PDF & Email

Sėkmingai penktą kartą surengta edukacinė konferencija „Aš – versli mama“ iš Vilniaus kelia sparnus į Stokholmą, kur verslių mamų iš Lietuvos ir kitų išeivijos bendruomenių jau laukia Lietuvių profesionalų klubas Stokholme ir Lietuvos Respublikos ambasada! Vešimės ne tik savo dalykinius pasiūlymus, smalsumą, gerą nuotaiką, bet ir keramikės Editos Jakubonytės sukurtą Verslo bitę, kuri nuo šiol skraidys iš vieno mūsų renginio į kitą kaip motiniško rūpesčio, darbštumo ir gyvenimo saldybės simbolis.

KADA? Balandžio 21–24 d.

KUR? Apgyvendinimas Stokholmo viešbutyje www.lillaradmannen.com. Edukacinė konferencija – Lietuvos Respublikos ambasadoje (Grevgatan 5).

KAS VYKS?

Balandžio 21 d. Lietuvoje ir išeivijoje gyvenančios verslios mamos renkasi Stokholme (kelionės bilietai įsigyjami individualiai).

Balandžio 22 d. Pažintis su karališkuoju miestu – Stokholmu. Ekskursiją veda versli mama iš Klaipėdos Anita Martutaitienė. Viešnagė pas verslią lietuvę mamą Justiną Rosengren, įkūrusią Stokholme butiką SOFO POP UP.

Balandžio 23 d. 11-17 val. edukacinė konferencija „Aš – versli mama“. Štai kokie puikūs ir įdomūs pranešimai mūsų laukia:

Audrius Masiulionis, LR komercijos atašė:  Švedija – sužinok, suprask, veik!

Austra Krēsliņa, Latvijos investavimo agentūros Švedijoje atstovybės vadovė: Moterys juodais kostiumais: natūrali karjera ar bandymas ,,įtilpti‘‘ į vyrišką struktūrą?

Rasa Motuzienė, ,,Pokyčių akademijos‘‘ įkūrėja: Ką bendro turi kairiarankiškumas, kariuomenė, stop ženklai ir motyvacija?

Neda Nordin, inovacijų ekspertė, Nord Inno įkūrėja: Startuoliai ir inovacijos – bijoti nereikia ruoštis

Balandžio 23 d. nuo 18 val. iki kiek leidžia sveikata – linksmybės ir įspūdžiai Stokholmo kultūros naktyje!

Balandžio 24 d. – namo namučio.

KIEK KAINUOJA? Dalyvės paketo kaina – 449 €. Į paketą įeina: 3 nakvynės 3 žvaigždučių viešbutyje (dviviečiame kambaryje, su pusryčiais); verslios mamos iš Klaipėdos Anitos vedama ekskursija po Stokholmą, miesto transporto bilietas; susipažinimo vakarienė neseniai Stokholme įkurtame lietuvių Jūratės ir Jaroslavo restorane, edukacinė konferencija „Aš – versli mama“. Pastaba: išlaidos kelionei į Stokholmą ir atgal į paketo kainą neįskaičiuotos.

TAIP PAT SVARBU

  • Verslioms mamoms iš Lietuvos numatyta 10–12 vietų. Registracija – šio teksto pabaigoje, el. p. portalasverslimama@gmail.com, tel. +370 610 75 261.
  • Rekomenduojami keliavimo būdai: lėktuvu arba keltu per Rygą (kreiptis į Anitą Martutaitienę tel. + 370 608 79 782); lėktuvu iš Vilniaus (su „Norwegian airlines“; jeigu būsite drąsios, gudrios ir mitrios, skrydžiams išleisite apie 60 €).
  • Organizatoriai neatsako už kelionės naudą Jūsų verslui ir pasilieka teisę keisti programą.LPSclub150x150

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.