Pinigai

Paprasčiausias būdas pradėti verslą pačiai

Print Friendly, PDF & Email

Startuolio „Cflow“ įkūrėjas Andrius Mironovskis kadaise pats pagal individualios veiklos pažymą dirbo kompiuterinės grafikos dizaineriu ir puikiai žino, ką reiškia tvarkyti tokios veiklos apskaitą. Būtent iš to žinojimo ir gimė jo verslas – greitoji pagalba tiems, kas pradeda komercinę veiklą nuo mažiausių jos formų.

Kūrybinga, sumani, įžvalgi, tarp šeimyninio gyvenimo bei asmeninio tobulėjimo balansuoti mokanti – tokia yra šiuolaikiška moteris. Ji ne tik drąsiai siekia savo karjeros tikslų, bet ir vis dažniau įgyvendina savarankiško verslo idėjas, įtvirtindama ne tik mylinčios, šeimą puoselėjančios, bet ir nepriklausomos moters įvaizdį.

Sėkmė nėra atsitiktinis dalykas, o kelias iki finansinės nepriklausomybės reikalauja ne tik užsidegimo, darbo, bet ir žinių. Idėjų įgyvendinimui vis dar dažnai pakiša koją nežinojimas, kaip pradėti. Nesvarbu, ar turite visai nedidelį, papildomą pomėgį, kurį norėtumėte paversti šiokias tokias pajamas generuojančia veikla, ar norite pasiekti visišką finansinę laisvę, reikia suprasti, kokius veiksmus atlikti, norint suteikti tam patogiausią ir teisiškai atsakingą formą. Tad koks paprasčiausias būdas to pasiekti?

Įmonės „Cflow“ įkūrėjas Andrius Mironovskis sako, kad atsakymas vienas – individuali veikla:

Lietuvoje pagal individualios veiklos pažymas šiuo metu dirba 77 tūkst. žmonių, ir šis skaičius nuolat auga. Tai visai suprantama, kadangi individuali veikla – paprasčiausias būdas imtis verslo, nesteigiant įmonės. Nereikia pradinių investicijų, nėra išankstinių mokesčių, o pažyma gali būti užsakoma net internetu.

Visgi A. Mironovskis pripažįsta, kad kuriantiems žmonėms terminai „individualios veiklos apskaita“ ar „metinė pajamų deklaracija“ kelia šiurpą. „Nėra miela aiškintis, kokius mokesčius kas mėnesį turi mokėti, ar išrašinėti klientams detalias sąskaitas. Dažnai būtent tai ir atbaido žmones nuo svajonių įgyvendinimo“, – sako kompiuterinės grafikos dizaineriu pagal individualios veiklos pažymą dirbęs vyras.

„Cflow“ – paprasta, kiekvienam vartotojui pritaikyta individualios veiklos apskaitos sistema, sukurta tam, kad palengvintų buhalterinius rūpesčius. Keliais paspaudimais generuojamos sąskaitos, apmokami mokesčiai, pateikiamos deklaracijos – visa tai vienoje programoje.

„Iš savo patirties žinau, kaip nemalonu klaidžioti biurokratinėse džiunglėse. Su „Cflow“ to daryti nereikės nei vienam individualia veikla užsiimančiam žmogui“, – tikina A. Mironovskis.

Jei domitės galimybe dirbti arba jau dirbate savarankiškai, drąsiai užsukite į cflow.lt svetainę, kur rasite ir nuolat atnaujinamos informacijos apie individualios veiklos ypatybes bei susijusių naujienų.

Daugiau apie „Cflow“ skaitykite DELFI.LT, euroblogas.lt, vz.lt

Išbandykite „Cflow“ nemokamai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.