Renginiai

Vilnius perduoda estafetę Berlynui

Print Friendly, PDF & Email

Akimirkos iš antrosios edukacinės konferencijos „Aš – versli mama“, lapkričio 4-ąją vykusios Lietuvos vaikų ir jaunimo centre. Nuotraukoje – kūrybinė „Įvaizdžio meno“ komanda Eglė, Marija ir Aliona bei portalo verslimama.lt bitės darbininkės Skaidrė ir Karolina (Sigitos Raudelienės nuotr.).

Praėjusį trečiadienį per 6 valandas kelios dešimtys verslių mamų nuveikė išties daug: išklausė 4 puikias ir įkvepiančias paskaitas, per 2 val. greitųjų verslo pasimatymų apsikeitė daugiau kaip 450 vizitinių kortelių, įsigijo 16 knygų apie seksą, išgėrė beveik 10 litrų kavos „Aurile“ ir pasigardžiuodamos sukirto bene 5 padėklus „Maistas veža“ paruoštų skanėstų.

aprašymas

Rasos Motuzienės pranešimas apie moters savivertę buvo toks nuoširdus ir įtraukiantis, kad net ir dažnai mokymuose dalyvaujančios verslininkės rado, ką užsirašyti.

aprašymas

Konferencijos dalyvės drąsiai traukė pokalbio prie pirmosios autorinės lietuviškos knygos apie intymųjį gyvenimą kūrėjų Daivos Ausėnaitės ir Viktoro Šapurovo stalelio.

Ką įdomaus išgirdome?

Iš advokato Karolio Rugio – kad versle draugų nėra, o teisme teisėjui svarbi ir teisiamojo išvaizda. Iš mokymų specialistės Rasos Motuzienės – kad po žiemos visada ateina pavasaris, o tai reiškia, jog bet kokie sunkumai nesitęsia amžinai. Iš finansų ekspertės Milanos Jonikienės – kad vaikus reikia mokyti skaičiuoti pinigus nuo tada, kai jie ima suprasti skaičius. Iš laiko planavimo žinovės Olgos Polevikovos – kad planuoti būtina, tačiau planas turi tarnauti mums, o ne mes planui. Iš gydytojo, seksologo Viktoro Šapurovo, vieno iš knygos „Pokalbiai apie seksą“ autorių, – kad vyro žandikaulis kelis kartus sunkesnis už moters, tad ir šneka vyrai mažiau nei mes. (O kuri jų kūno vieta jautriausia, skaitykite knygoje pačios 😉 )

aprašymas

Aušrelės Leonovos įvaizdis – komandos „Įvaizdžio menas“ vizažistės Marijos Staškonės rankose.

aprašymas

Vidutinis edukacinės konferencijos metu užmegztų šiltų dalykinių kontaktų skaičius –21, o tiesiog malonių pažinčių – mažiausiai antra tiek!

Ką įdomaus pamatėme?

Trijų vaikų mamos, kompanijos „FM Group“ Sidabrinės magnolijos Aušrelės Leonovos įvaizdžio pasikeitimą, kuriuo rūpinosi šaunioji „Įvaizdžio meno“ ketveriukė ir projekto partnerė „Apranga“. Daugiau apie jų konkurso eigą ir rezultatus skaitykite artimiausiomis dienomis.

Su kuo susipažinome?

Su beveik 40 mamų, atstovaujančių pačioms įvairiausioms verslo sritimis: pradedant nekilnojamuoju turtu ir maistiniais raugais, baigiant siuvimo verslu ir mergaičių mados bei estetikos studija.

Ką patyrėme?

Kad 5 min. trukmės greitasis verslo pasimatymas – ohoho, koks trumpas ir kad nelengva tuo laiku dalintis su kita verslininke 🙂 Organizatoriai dabar jau žino, jog produktyvaus laiko naudojimo klausimu labai praverstų trumpi mokymai (ir jų tikrai bus), o pati pasimatymų eiga turėtų būti sklandesnė (ir ji tikrai tokia taps).

aprašymas

Greitieji verslo pasimatymai: 5 minutės tavo ir mano verslui pristatyti. Kai jaudiniesi ir žodžiai birte byra, laiko atrodo vis per mažai 🙂

aprašymas

Apie ką taip linksmai kalbasi „Buboo.lt“ savininkė Erika ir „Young Living“ partnerė Daiva? Žinoma, apie verslą!

Kas toliau?

O toliau estafetę perima Berlynas – trečioji edukacinė konferencija „Aš – versli mama“ numatoma 2016 m. sausio 14 d. nuo 16.30 val.

Tą savaitę Vokietijos sostinėje kaip tik šurmuliuos viena garsiausių žemės ūkio ir maisto pramonės parodų „Grune Woche“.Tad siekdamas suderinti visapusę naudą su abipusiu malonumu, portalas verslimama.lt jau dabar pradeda burti verslių mamų, atvirų tarptautiniam bendradarbiavimui, delegaciją iš Lietuvos.

Ketiname pasirūpinti:

  • Kelionės bilietais (autobusu iš Vilniaus, Kauno ir kt.);
  • Pasitikimu stotyje, kelione į viešbutį ir iš jo;
  • Apgyvendinimu Berlyne (2–4 nakvynės su pusryčiais);
  • Bilietais į parodą „Grune Woche“;
  • Šventine susipažinimo vakariene su versliomis Vokietijos lietuvėmis;
  • Berlyno visuomeninio transporto bilietais;
  • Ekskursija po Berlyną.

Sakoma, kad iš kelionių parsivežama apie 10 proc. verslo idėjų, tad naudokitės proga 🙂 Sekite informaciją portale verslimama.lt ir konferencijos paskyroje feisbuke, o jei norėsite prisijungti prie vykstančiųjų iš Lietuvos – susisiekite el. laišku!

Trečiosios edukacinės konferencijos „Aš – versli mama“ Facebook paskyra

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.