Namai

Patarimai renkantiems vaikišką dviratį

Print Friendly, PDF & Email

Vaikui ūgtelėjus tėvai dažnai nusprendžia jį išmokinti važinėti dviračiu. Taigi, vienas iš prioritetinių uždavinių tėvams yra, – kaip išrinkti tinkamą dviratį vaikui, kuris tik pradeda mokintis važinėti su dviračiu. Dviratis turi būti patikimas, tvirtas ir žinoma su pilna visa reikalinga komplektacija.

Taigi, tėvai susidūrę su šia situacija dalinasi patarimais, kurie gali būti naudingi ir Jums:

  1. Turite apsispręsti kur ir kada Jūs su vaiku važinėsite dviračiu ar paspirtuku. Jei Jūsų pagrindinis tikslas yra, kad vaikas saugiai ir jaustųsi ilguose pasivaikščiojimuose, tai gali būti, kad tinkamiausia transporto priemonė yra paspirtukas. Juo vaikai greitai išmoksta važinėti. Jie neišvysto per didelio greičio, ir svarbiausia, kad vaikai važiuodami su jais nepavargsta ilguose pasivaikščiojimuose mieste.
  2. Tačiau, jei tėvų tikslas yra išmokinti vaiką važinėti dviračiu ir pramokus, bei dar šiek tiek ūgtelėjus ir nupirkus jam didesnį dviratį vaikais galės važiuoti, kaip lygiavertis dviratis, kartu su visa šeima. Na, o kelionės dviračiu su šeima labai suartina, bei praskraido mūsų šeimyninę nuotaiką, bei aktyvumą.
  3. Būtina atsižvelgti į dviračio komplektaciją, kai jį perkate. Jis turi turėti visas reikiamas apsaugas, na o jei jų nėra, būtina jas nupirkti, kad vaikas būtų saugus išvažiavęs į kelią. Beje, norint išmokinti vaiką važinėti dviračiu būtina įsigyti dviratį su papildomais ratukais, kurie leis vaikui išlaikyti pusiausvyrą ir nenugriūti. Vaikai greitai supranta dviračiu važiavimo schemą ir išmokę tai, greitai ima važinėtis, kaip tikri profesionalai ir papildomus ratukus galima jiems nuimti.
  4. Rinkitės tvirtos konstrukcijos dviratį, nes tik saugus ir patikimas dviratis leis Jūsų vaikui saugiai juo važinėtis, bei žinoma tarnaus Jums ilgai, bei gali būti, kad pasinaudoja juo galėsite dar ir per padovanoti, kitiems vaikams. Rinkimės tvarius ir ilgaamžiškus daiktus, kurie gali tarnauti ne vienerius metus.

Vaikiškas dviratis

Tai, tik keletas esminių patarimų, kurių tėvai turėtų laikytis norint vaikui nupirkti kokybišką, tvirtą ir žinoma patikimą dviratį ar paspirtuką, kuris padės Jums ir Jūsų vaikui patirti pačias gražiausias akimirkas važinėjantis dviračiu.

Nuotrauka – pranešimo spaudai organizatorių, asociatyvinė nuotrauka iš © CANVA.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.