Pinigai

Verslioms mamoms talkins advokatas Karolis Rugys

Print Friendly, PDF & Email

Vilniaus Universitete teisės magistro, o Vytauto Didžiojo universitete viešojo administravimo bakalauro laipsnį įgijęs ir kaip gretutinę specialybę dar baigęs verslo administravimą Karolis Rugys – advokatų kontoros „Žiemelis, Valys, Rugys ir partneriai“ partneris, kartu su žmona Inga auginantis dukrytes Rugilę (5 m.) ir Gabrielę (1 m.).  

Kaip rekomenduojama prieš vartojant bet kokį vaistą pasitarti su gydytoju ar vaistininku, taip rekomenduočiau prieš priimant bet kokį svarbesnį sprendimą pasitarti su savo advokatu. Savo – tai tokiu, kuriuo galima pasitikėti bet kokiais klausimais ir žinoti, jog bus suteikta kvalifikuota pagalba“, – tvirtina advokatas Karolis Rugys, prie visų iki šiol užtarnautų pasiekimų nuo rugsėjo pridedantis ir garbingą verslimama.lt skaitytojų patarėjo titulą.

Advokato profesija yra labai įvairi, dinamiška ir itin atsakinga; kiekvienas klausimas, byla yra kaip tam tikras iššūkis – tuo ji mane ir žavi. Teisinį darbą dirbu jau daugiau kaip dešimt metų. Man didelį pranašumą suteikia tai, kad turiu ir gretutinę – verslo administravimo – specialybę, ir pats esu kūręs verslą, dirbęs vadovu. Matyt, natūralu, kad ir labiausiai patinkančios veiklos sritys yra susijusios su verslu.

Nors mes, advokatai, dažniausiai susiduriame su ginčais, kuriuose manau, didžiausią sėkmę lemia pasirinkta strategija ir taktika, bet dar įdomiau yra kurti, steigti ir planuoti, kaip maksimaliai apsaugoti būsimus interesus.

Dirbant advokatu, tenka būti ne tik teisininku, gynėju, bet ir mediatoriumi, psichologu, finansininku ir kitų sričių specialistu. Manau, kad visų pirma advokato darbas yra įsigilinti į situaciją, suprasti tikruosius kliento poreikius ir iš pradžių pasiūlyti galimus kelis sprendimo variantus, o paskui padėti pasiekti norimą tikslą.

Džiaugiuosi, kad turiu puikią žmoną, kuri rūpinasi šeima, ir aš galiu koncentruotis į darbą, o po darbų smagiai leisti laiką kartu su savo nuostabiomis dukrytėmis. Rugilė, manau, būtų puiki advokatė, nors šiuo metu žada būti policininke; Gabrielė, sako, kad bus mama, o dėl profesijos tikriausiai apsispręs kiek vėliau. Būčiau laimingas, jei jos būtų bet kurios srities, tačiau turinčios pašaukimą ir atsidavusios aukščiausio lygio profesionalės.

Standartinis kt

  

   Advokato Karolio Rugio Facebook nuoroda

   http://www.zvr.lt/advokatai/karolis-rugys.htm    Advokato Karolio Rugio Youtube nuoroda

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.