Pinigai

Ryšiai su visuomene – šiuolaikiško verslo duona ir druska!

Print Friendly, PDF & Email

Susipažinkite – Žydrė Dargužytė, komunikacijos ir informacijos mokslų magistrė, baigusi studijas Vilniaus Universitete, o praktines viešųjų ryšių žinias gilinusi Italijos Teramo universitete. Aštuonerius metus aktyviai dirba viešųjų ryšių srityje kaip laisvai samdoma ryšių su visuomene specialistė-konsultantė. Nors biologinių vaikų dar neturi, tad tradicine prasme mama vadintis negali, internetinių vaikų – įvairių projektų – yra sukūrusi gyvą galą, sėkmingai įgyvendinusi ir po šiai dienai jiems vadovauja. Jai priklauso tinklalapiai jaunimogidas.lt ir vezejugidas.lt, o kur dar veikla televizijoje ir socialinėse akcijose! Žydrės domėjimosi sritys – tarpkultūrinė komunikacija, verslo komunikacija ir viešasis kalbėjimas. Šiomis savo žiniomis ji mielai dalinsis ir su portalo verslimama.lt skaitytojomis.

Kone dešimtmetį dirbdama viešųjų ryšių srityje šiandien galiu drąsiai ir kūrybiškai sušukti: nesvarbu po kokiu dangumi tuo metu stovėčiau, ryšiai su visuomene (RsV) yra šiuolaikiško verslo duona ir druska!

Jei senovės romėnai drąsiai deklaruodavo, kad liaudžiai reikia duonos ir žaidimų, tai XXI amžiaus verslininkai ne baimės suklysti iš savo verslo agoros gali mušdamiesi į krūtinę pripažinti, kad „duoną“ ir „žaidimus“ verslui labai dažnai sukuria viešųjų ryšių specialistas. Aišku, jis turi būti profesionalus – tikras šios veiklos virtuozas, valdantis žodį geriau nei samurajus ginklą.

Kuo daugiau skoningos ir tikslingai dozuotos informacijos apie įmonę viešojoje erdvėje – tuo geresnis įvaizdis ir galima ramiau atmerkti akis prasidėjus rytui. Juk smagiau pabusti, kai žinai, kad ir vėl apie tave kalba. O dar jei kalba pozityviai, tuomet kyla rankos dirbti, o širdis plaka daugybę kartų greičiau nei nuobodžios ramybės būsenoje.

Mes, viešųjų ryšių specialistai, esame Jūsų draugai, galintys padėti ne tik tada, kai verslui sekasi gerai, bet ir tomis akimirkomis, kai, regis, rytas galėtų būti gerokai lengvesnis. Džiaugiuosi, kad pati kiekvieną savo dieną pradedu žinodama, jog galiu padėti – kurti ir palaikyti įmonės įvaizdį, informuoti apie pažangius dalykus ir pagelbėti tuomet, kai dėl vienokių ar kitokių priežasčių verslo sėkmei gresia pavojus.

Nuoroda į Žydrės Facebook puslapį

www.jaunimogidas.lt

Registracija į JG Žurnalistikos mokyklą

Registracija į Žurnalistikos ir RsV akademiją

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.