Svečiuose TIE ŠPOKAI!

TIE ŠPOKAI  – Donata ir Dovilė, dvi jaunos ir energingos mamos, plius trys maži ir labai energingi špokai. „Mes kartu kuriame savo laimę: mamos vis ieško, randa, veža, išpakuoja, supakuoja, o mažieji gi atlieka sudėtingiausią darbą – matuojasi. Ir tik tada, kai drabužį išbandome, iščiupinėjame, apžiūrime iš visų gerų ir blogų pusių, siūlome Jums.“

Kaip sugalvojote ir kokia buvo Jūsų motyvacija pradėti savo verslą?

„Auginant vaikus turbūt taip jau būna, kad įvairios egzistencinės mintys pradeda kirbėti ir neduoti ramybės (šypsosi). Taip atsitiko ir mums: kas kartą susitikus, viena kitai pasakodavome apie savo kasdienybę, vaikus ir svajonių darbą. Turėjome patirties samdomame darbuose ir viskas buvo puiku, dirbome širdžiai mielą darbą, tik vienas minusas… nuo 8 iki 17 val., o dažnai būdavo taip, kad visas darbingumas prasidėdavo nuo 22.00 val. (šypsosi). Tvirtai žinojome, kad darbo ofise nebenorime. Tai buvo viena priežastis. Antra – vaikai! Ne, ne dėl to, kad nusibodo žaisti su jais namuose, o dėl to, kad  norėjome parodyti vaikams, kad mama ne tik gamina maistą ir skalbia drabužius, bet ir kūrybinga, aistringa, svajojanti ir siekianti asmenybė. Tai štai nuo egzistencinių pamąstymų ir žengėme žingsnį į vaikiškų drabužių gamintojų paieškas. Radome greitai tai, ko norėjome. Tada techninis darbas – e-parduotuvės kūrimas, drabužių aprašymai, facebook’as – ir štai šiandien jau ne žingsneliais, o ristele bėgame per kasdienybę.”

Papasakokite plačiau apie savo verslą.

„Mes už drabužius ir žaislus „be cukraus“! O mūsų klientai vertina kokybiškus, aplinkai ir žmogui nekenksmingus, vaiko neužgožiančius, judesių nevaržančius ir į rėmus nespaudžiančius vaikiškus daiktus ir nemano, kad rožinė spalva skirta tik mergaitėms, o mėlyna – tik berniukams.“

Labai didžiuojamės savo gamintojais, kurių misija, vizija, mintys, idėjos sutampa su mūsų. LITTLE GREEN RADICALS – 2014 lapkričio mėn. gavo Junior Design Awards apdovanojimą, kaip geriausias vaikiškų drabužių eko prekės ženklas!

4 Funky Flavours – kolekcijų pagrindas – pasaulio vaikai. Jų skirtumai, unikalūs skoniai ir ryškios spalvos yra tikras įkvėpimo šaltinis”.

Kaip radote pirmųjų klientų ir kokiu būdu paskleidėte žinią apie save?

“Pirmieji klientai buvome pačios (šypsosi) Visų pirma todėl, kad drabužiai tokie, kokie mums patinka: kokybiški, organiniai, spalvingi – VAIKIŠKI! Nenorime nieko įžeisti, bet pilka spalva jau buvo pabodusi (šypsosi). Ir štai vieną dieną žaidimų kambary sutikome pirmąjį tikrą klientą: mergytės mama pasiteiravo, iš kur pirkome suknelę ir mes papaskojome visą tiesą apie „Tie špokai“.

Kol kas esame entuziastingai ir pozityviai nusiteikusos ir sunkumų nėra. Labiausiai pergyvenome, kad vaikai gali sirgti – nes tada, be jokių kalbų, viską metame ir nepaleidžiame vaiko iš rankų tol, kol pasveiks.

Bet žinome gerą patarimą, ką daryti, kad vaikai nesirgtų – galvoti pozityviai, kad mano vaikas sveikas, stiprinti imunitetą natūraliu C vitaminu ir voila!

Dar nebuvo nė dienos, kad pagalvotume apie praeitį, ką galėjome daryti kitaip. Nes viskas, ką darome yra kartu ir apgalvota, ir spontaniška, bet nuoširdu, tuo kuo tikime ir gyvename.”

Kas Jums labiausiai patinka jūsų veikloje? Kur ieškote įkvėpimo?

„Mums patinka VISKAS. Nuo užsakymo gavimo ir prekės iššsiuntimo klientui iki naujų gamintojų paieškų. Dalyvavimas parodose – asmeninis susitikimas su savo klientu. Kai pirkėjas parašo laišką, jog drabužis neatitiko nuotraukoje pavaizduoto, nes tikrasis variantas 100 kartų gražesnis (šypsosi). Kai pirmą kartą gavome siuntą iš gamintojo, nuoširdžiai apsiverkėme, nes drabužio kokybė „pramušo“ – palieti ir žinai, tai yra tai, ko ieškojai savo vaikui ir kitų vaikams.

Mūsų vaikai – didžiausias įkvėpimas. Kai žiemos sekmadienį išsiruoši ant kalniuko, supranti, kad gera turėti vaiką, nes jei ne jis, galbūt taip lovoje ir prasivartytum (šypsosi), o dabar gauni tiek energijos ir džiaugsmo, kad užtenka visai darbinei savaitei.

Mamytės, nebijokit pradėti, pasitikėkit savimi, darykit nuoširdžiai, skaitykit knygas, kuo daugiau darysit, tuo daugiau spėsit, siekit savo svajonių – nepalikit jų likimo valiai. Taip, svajonės turi sąvybę pildytis, bet jei padėsit, tai įvyks greičiau (šypsosi).”


1 Komentaras

  1. Karolis

    2020 rugpjūčio 18 prie 13:58

    Dėl tų atidarytų siuntų – kartais produktas būna geras, bet pažeista pakuotė, todėl automatiškai sugadinamas ir pats produktas. Dėl to bent jau mes net ir smulkius daiktus visada geriau siunčiame tokiose kartoninėse dėžutėse – https://dezes.lt/dezes-pakavimo-dezutes

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

0