Renginiai

Tango pamokos pradedantiesiems

Print Friendly, PDF & Email

Jeigu tango jums – svajonių šokis, kuriuo praskaidrinate mintis ir atpalaiduojate kūną nuo verslo reikalų, pasinaudokite mokyklos „PercorsoTango“ pasiūlymu jau sausio 30 d. pasimokyti jo paslapčių sostinės Mokytojų namuose. Dešimt metų Italijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Britanijoje, Latvijoje ir Lietuvoje argentinietiško tango pamokas vedantis Carlo Colaianni tvirtina siekiantis parodyti šį šokį kitaip, kokybiškiau.

Šios tango pamokos – tai žvilgsnis į pačią šokio gelmę: nuosekli judesio elementų analizė, kurią vainikuoja choreografinių figūrų apjungimas į visumą ir šlifavimas, iki šokis įgauna tik jam vienam būdingą estetiką, eleganciją, sklandumą, muzikalumą.

Projektas gimė suvienijus pajėgas įvairių sričių – šiuolaikinio šokio, baleto, gimnastikos, pilateso, jogos, muzikos mokymo – atstovams. Kiekvienas jų atsakingas tik už savo kompetencijos sritį, kurios geriausi elementai pajungiami tarnauti tango raiškai. Pasak mokyklos atstovų, tokių žinių paprastai gauna nebent profesionalūs šokėjai, o mėgėjams joms dažnai lieka paslaptimi.

Pamokos vyksta reguliariai, dirbama ties penkiomis pagrindinėmis tango sritimis: kūno rengyba, judesio kokybe, komunikacija, muzikalumu ir šokio struktūra.

PercorsoTango“ mokyklos svetainė www.percorsotango.com

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.