Veidai

Tarp Kopenhagos ir Vilniaus: lietuvės verslo idėja sužavėjo danus ir susipažįsta su lietuviais

Print Friendly, PDF & Email

Nauja – tai pamiršta ir naujai atrasta sena, sako „dodesign“ – į tvarumą orientuotas namų tekstilės prekės ženklas, įsikūręs Kopenhagoje. Lietuvės architektės ir interjero dizainerės sukurtą ir puoselėjimą verslą jau pamilo laimingiausia Europos tauta tituluojami danai, kurie daugybę dėmesio skiria savo namų jaukumo kūrimui, „hygge“ jausmui ir kiekvienam namų architektūriniam ar dizaino sprendimui, kurie ir sukuria harmonijos ir jaukumo jausmą. Lietuvių ir danų skonis turi daug daugiau panašumų nei galėtumėte pagalvoti, o meilė linui šias tautas sieja nuo seniausių laikų. Būtent todėl naujai atrasto lino prekinis ženklas „dodesign“ gyvuoja Kopenhagoje, o savo gaminius lengvai ir greitai atsiunčia pirkėjams Danijoje ir Lietuvoje.

Dar negirdėjote apie „dodesign“? Susipažinkime!

Mano vardas Dominyka nuo pat mažų dienų mėgavausi gražia ir harmoninga aplinka ir pasižymėjau savitu estetikos suvokimu. Jau vaikystėje tėvams padėdavau rinktis įvairias interjero detales, žvakes, indus, patalynę ar svetainės baldų išdėstymą, todėl niekas nenustebo, kai specialybe pasirinkau architektūros ir interjero dizaino kryptį. Šiandien šios žinios ypač padeda kuriant unikalią patirtį Jūsų namuose, kurią savaip sudėliosite naudodamiesi nesibaigiančiomis lininio audinio tekstūromis ir spalvomis. Palieskite, pajuskite ir kasdien naudokite gaminius, kurie buvo sukurti Jūsų patogumui ir tvariam ilgalaikiam naudojimui. Mūsų gaminiai yra pagaminti iš aplinkai nekenksmingo pluošto – 100% lino. Virtuvės ir vonios tekstilė bei lino patalynės dizainus įkvėpė šiaurietiškas gyvenimo būdas ir savita minimalistinė estetika, bei šiaurės šalių gyventojų būdą formuojanti gamta. Tai nekintančios vertybės, kurios nepabosta ir neišeina iš mados, todėl jie ne tik taupo gamtos išteklius, bet yra lengvai prižiūrimi ir žavingai malonūs tą dieną kai juos įsigysite ir kai jūsų paveldo skrynioje juos žavėdamiesi lies Jūsų anūkai.

Kodėl savo gaminiams pasirinkome liną?

Pirmiausia linas yra tobulas pasirinkimas gamta ir tvariu gyvenimo būdu besirūpinantiems vartotojams. Lino audinys gaunamas iš linų, kuriems užaugti ir subręsti nereikalingas derlingas dirvožemis ar suvartojama nedaug vandens ir išvengiama aplinkai žalingų pesticidų naudojimo. Susidėvėjęs lino audinys biologiškai suyra, tačiau iki tol lino gaminiais naudotis gali net kelios kartos. Jo tvarumas toli pralenkia alternatyvas, ypač lyginant su populiariąja medvilne, kurios auginimui ir gamybai reikia daug daugiau gėlo vandens ir pesticidų, šis audinys vienareikšmiškai nugali konkurentus ir pelno aplinkosaugininkų simpatijas.

Šalia tvarumo ir atliekų kiekio mažinimo, linas yra draugiškas iš žmogaus sveikatai ir gerovei. Kažkada sietas su močiutės spinta, šiandien, pasitelkus šiuolaikines technologijas, jis gaminamas minkštesnis, švelnesnis ir paprastesnis naudoti, tačiau išlaikantis visas svarbiausias savo savybes – ilgaamžiškumą ir tvirtumą. Maža to linas puikiai sugeria vandenį, neturi alergenų ir net yra antimikrobinis, todėl jį lengva prižiūrėti, jis tinka vaikams ir puikiai tarnauja virtuvėje ir vonios kambaryje. Ši nuostabi gamtos dovana taip pat turi termoreguliacinių savybių, kurios gerina jūsų miego kokybę ištisus metus. Negi galėtumėte atsispirti lino magijai, kurie su šiaurietišku punktualumu gali pasibelsti į Jūsų duris?

Tekstą parengė Rūta Barkauskaitė – http://www.goodcopywriter.eu/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.