Namai

Transformuojamo stalo privalumai: kodėl jį verta įsigyti?

Print Friendly, PDF & Email

Įrenginėjant ar atnaujinant namus, norisi turimą erdvę išnaudoti kuo funkcionaliau. Dėl to nenuostabu, kad taip sparčiai populiarėja daugiafunkciai ir transformuojami baldai. Vienas puikių pavyzdžių gali būti transformuojami stalai. Šiame straipsnyje pasidalinsime įžvalgomis, kodėl vertą įsigyti tokį gaminį.

Erdvės taupymas

Stalai transformeriai yra puikus sprendimas mažesniuose būstuose. Kai kuriuos tokio tipo stalus galima laikyti pastūmus po sofa, nes šie gali susiskleisti net iki 11 cm aukščio. Tokiu būdu galima sutaupyti itin daug vietos namuose, o patvarus išskleidimo mechanizmas leidžia patogiai ir sklandžiai naudotis stalu.

Universalumas

Vienas transformuojamas stalas gali pakeisti net 3 stalus. Pavyzdžiui, neišskleistas transformuojamas stalas gali būti puikiu kavos staliuku prie minkštos sofos ar kampo, o atėjus svečiams – tapti valgomojo stalu. Be to, išskleistas stalas transformeris gali tapti ir idealia darbo vieta. Patogus mechanizmas leis pasirinkti norimą aukštį.

Mažesnės išlaidos

Įsigijus vieną kelių paskirčių stalą, galima sutaupyti neinvestuojant į kelis stalus, kurių poreikis galbūt nėra kasdienis. Šiandien vienas kokybiškas stalas gali atstoti net kelis įprastai įsigyjamus, bet nebūtinai kasdien aktualius stalus. Svarbiausia pasirinkti patikimą gamintoją, kuris galėtų užtikrinti aukštos kokybės baldus.

Pavyzdžiui, puikiai žinomų baldų salonų Magrės baldai asortimente galite rasti ne vieną išskirtinį tokio tipo stalo variantą. Atminkite – aukštos kokybės medžiagos, patvarus stalo korpusas ir išskleidimo mechanizmas užtikrina stalo ilgaamžiškumą.

Stilingas dizainas

Šiuolaikiniai transformuojami stalai pasižymi ne tik universalumu, bet ir estetišku dizainu, leisiančiu jį pritaikyti prie skirtingų interjero stilių. Jau seniai išskleidžiami stalai nebėra tik praktiškas pasirinkimas – yra daugybė skirtingų medžiagų ir stilių variantų, kurių originalus dizainas nė kiek nenusileidžia įprastiems kavos staliukams ar valgomojo stalams.

Tai tik keletas priežasčių, kodėl verta investuoti į patvarų transformuojamą stalą. Lengvai naudojamas, tvirtas valdymo mechanizmas, aukštos kokybės medžiagos ir stilingas dizainas leis funkcionaliai ir stilingai įrengti namus. O svarbiausia, erdvė bus kur kas lengviau pritaikoma pagal individualius poreikius.

Iliustracija iš „Magrės baldai“ archyvų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.